UA
RU

Проєкт Guzema Fine Jewelry присвячений мові, її унікальності та свободі українського народу

Редагувати переклад
Проєкт “МОЇ”  покликаний популяризувати українську мову, розкрити її красу та дослідити важливість рідної мови, як фактору об'єднання українців.  В рамках “МОЇ” бренд презентує серію відео з українськими літературними та культурними діячами. Першими героями проєкту стали співачка Джамала та письменниця Любов Якимчук.

Проєкт Guzema Fine Jewelry присвячений мові, її унікальності  та свободі українського народу-Фото 1

Символом проєкту став підвісок, у якому викарбувано літеру “Ї”. Прикрасу присвячено саме їй, адже “Ї”  існує лише в українській абетці і символічно вважається знаком української свободи. Бренд об’єднує “Ї” кожного українця в спецпроєкті “МОЇ”, щоб звернути увагу на красу та унікальність української мови, її витоки та історію. Щоб підкреслити єднаючу силу української мови для українців. У маніфесті проєкту звучать наступні рядки:

Моя Ї = МОЇ

Мої відчуття. Мої думки. Мої спогади.

Мої слова. Мої символи. Мої люди.

Відео-проєкт “МОЇ” має просвітницьку місію та триватиме декілька місяців за участі українських письменників, громадських діячів та інших видатних особистостей. Тему української мови першою розкрила Джамала під час її підготовки до виступу у Львівському оперному театрі імені Соломії Крушельницької.  

Проєкт Guzema Fine Jewelry присвячений мові, її унікальності  та свободі українського народу-Фото 2

Проєкт Guzema Fine Jewelry присвячений мові, її унікальності  та свободі українського народу-Фото 3

У відео вона ділиться, наскільки важливою є мова для її сім’ї, а також розповідає про процес написання пісень українською. 

Проєкт Guzema Fine Jewelry присвячений мові, її унікальності  та свободі українського народу-Фото 4

У другому ролику письменниця Любов Якимчук, гуляючи вулицями улюбленого Подолу в Києві, розмірковує над висловом “розставити всі крапки над і” та ділиться тим, яку роль відіграє мова під час роботи над творами. 

“Мова для мене — це не просто інструмент спілкування, це дещо глибше. Мені подобається, як звучить мій голос і тембр українською. Я відчуваю себе більш лагідною і жіночною, коли говорю рідною мовою. Крім усього, моя улюблена поезія — це твори написані українською. Я вважаю, що вони дійсно особливі, вони можуть смикнути за найтонші нитки душі.“, — ділиться дизайнерка Валерія Гузема.

Підвісок створений з білого та жовтого золота 585 проби, і вже доступний до передзамовлення.

Читайте також: ПОРИНУТИ В ЕСТЕТИКУ РИТМІВ МІСТА: НОВИЙ КАМПЕЙН BAGLLET 

Статьи по теме