UA
  RU

  Висока мода, естетика Києва 30-х років і Булгаков у містичній новелі Code: Kyiv від Жана Гріцфельдта

  Вийшов тизер fashion-фільму Code:Kyiv – творчої колаборації дизайнера Жана Гріцфельдта і режисера Тараса Голубкова. Фільм є зрізом усього творчого шляху Жана Гріцфельдта і переосмисленням його колекцій крізь естетику булгаковського Києва.

  Code:Kyiv Жан Грицфельдт


  Code:Kyiv Жан Грицфельдт 7

  Висока мода, естетика Києва 30-х років і Булгаков у містичній новелі Code: Kyiv від Жана Гріцфельдта-Фото 3


  Історія

  Code:Kyiv – це містична fashion-новела, яка поєднує в собі вінтажну стилістику Києва 30-х років і високу моду. Фільм розкриває культурний код міста з його літераторами, історією, естетикою та містичними подіями.

  Герої

  Героями fashion фільму стали письменники, які колись жили та творили в столиці: Булгаков, Шевченко, Сковорода і Гоголь. А в кадрах можна буде помітити такі локації як: Національний художній музей, музей Булгакова, Андріївський узвіз та Музей-майстерню Зноби-Голембієвських.

  Під час навчання в видавничо-поліграфічному інституті я багато малював це місто на планерах: Лавра, Софіївський собор, подільські вулиці, Будинок з химерами Городецького, замальовки людей в парках. Згусток цієї енергії в мені залишився і мені завжди хотілося говорити про це місто таким, як я його знаю. Чи не в пострадянській стилістиці, яку ми часто бачимо в західних кліпах, а в контексті вінтажного міського життя 30-х років, його архітектури та естетики. Про те Києві, в якому Гумільов зробив пропозицію Анну Ахматову, в якому задовго до цього творив Шевченко і в якому живемо і створюємо сьогодні ми з вами», – прокоментував режисер Тарас Голубков, відомий за роботами для Monatik, Zivert, Melovin та Артема Пивоварова.


  Читайте також: Фільм про Гаррі Поттера вперше стане доступним для людей з порушеннями зору

  У фешн новелі також знявся екс-генеральний продюсер Нового каналу Олексій Гладушевський (сьогодні креативний продюсер Starlight Original Content), який виконав роль Тараса Шевченка. А продакшеном займалася команда Inakshe Studio. Автором саундтреку до фільму став музикант WWWAAAVVVEEE, резидент лейблу онуки і Євгена Філатова Vidlik Records.  Відео продовжує історію, показану в моїй колекції Love Kyiv. У ній я говорю про Київ і про людей, які тут живуть. Code:Kyiv – не просто кампейн. Це fashion-фільм про мій шлях як дизайнера в контексті естетики рідного міста, його місць сили, подій і значущих особистостей», – прокоментував Жан Гріцфельдт.

  Висока мода, естетика Києва 30-х років і Булгаков у містичній новелі Code: Kyiv від Жана Гріцфельдта-Фото 4


  Висока мода, естетика Києва 30-х років і Булгаков у містичній новелі Code: Kyiv від Жана Гріцфельдта-Фото 5

  Висока мода, естетика Києва 30-х років і Булгаков у містичній новелі Code: Kyiv від Жана Гріцфельдта-Фото 6

  Висока мода, естетика Києва 30-х років і Булгаков у містичній новелі Code: Kyiv від Жана Гріцфельдта-Фото 7


  Також в кінці листопада відбудеться закрита світська прем’єра CODE:Kyiv, гостями якого стануть українські зірки, інфлюенсери та медійні особистості. Локацію і дату організатори поки тримають в секреті.

  Статьи по теме