Акцент на елегантних силуетах та текстурах сатину, шовку й шкіри: Kachorovska представляє різдвяну колекцію

Редагувати переклад
Цього року у дизайн-бюро бренду Kachorovska вирішили відмовитись від традиційних елементів для різдвяних колекцій: золотого кольору, стразів і паєток. Активний блиск від декорованих тканин зовсім не збігається з внутрішнім настроєм команди й контекстом нашого життя. Втім, додати собі трошки святкового настрою можна не тільки камінням на взутті чи одязі. Легкий приємний відблиск чорного сатину, шовку чи шкіри — головний акцент святкової капсули.

Акцент на елегантних силуетах та текстурах сатину, шовку й шкіри: Kachorovska представляє різдвяну колекцію-Фото 1

Після тривалої перерви бренд випускає дві моделі ботфортів: обтислий варіант у стрейчовому сатині Lora та більш розслаблену і повсякденну модель у шкірі Alia. Обидві моделі виконані на анатомічній колодці зі зручним підбором у чотири сантиметри. Елегантна висота підбору повністю виключає ризик виглядати недоречно у цьому взутті. Також у святкову колекцію включили нову модель босоніжок Julie з сатину з підбором девʼять сантиметрів і дві нові моделі сатинових слінгбеків на підборах чотири сантиметри Darcy та девʼять сантиметрів Roomy з оновленим брендуванням.

Колекція одягу складатиметься з елегантної шовкової сукні складного крою, стриманих шовкових сорочок й максі- і мініспідниць у чорному кольорі, а також червоної мініспідниці й чорного топу. Доповнити одяг та взуття можна буде чорним сатиновим або шкіряним клатчем у шоколадному відтінку. Кожен образ з цієї колекції спонукає бути собою на будь -якому святкуванні та проявляти характер, який часто прихований у повсякденному житті. Саме тому героїня кампейну — леді бос, яка насолоджується танцем і життям по завершенню різдвяного корпоративу у пустому офісі.

Акцент на елегантних силуетах та текстурах сатину, шовку й шкіри: Kachorovska представляє різдвяну колекцію-Фото 2

Акцент на елегантних силуетах та текстурах сатину, шовку й шкіри: Kachorovska представляє різдвяну колекцію-Фото 3

Акцент на елегантних силуетах та текстурах сатину, шовку й шкіри: Kachorovska представляє різдвяну колекцію-Фото 4

Моделлю різдвяного кампейну стала Олена Грачова, з агенції Життєлюб, яка у свої 55 років доводить, що вік не має значення та мрії можуть здійснюватись, якщо вірити та продовжувати мріяти. Під час знімання Олена розповіла, що чотири роки тому писала нам з пропозицією стати моделлю, але тоді співпраця не склалась. І от пройшло 4 роки та ми самі запросили її стати героїнею знімання для нашої фінальної колекції року. Ця історія надихнула команду, а Олена своєю чергою надихнула нас красою й жіночністю, що якнайкраще транслює цінності бренду.

Акцент на елегантних силуетах та текстурах сатину, шовку й шкіри: Kachorovska представляє різдвяну колекцію-Фото 5

Акцент на елегантних силуетах та текстурах сатину, шовку й шкіри: Kachorovska представляє різдвяну колекцію-Фото 6

Акцент на елегантних силуетах та текстурах сатину, шовку й шкіри: Kachorovska представляє різдвяну колекцію-Фото 7

Акцент на елегантних силуетах та текстурах сатину, шовку й шкіри: Kachorovska представляє різдвяну колекцію-Фото 8

Читайте також: ОДА РІЗДВЯНОМУ БЛИСКУ — СВЯТКОВА КОЛЕКЦІЯ J’AMEMME 

Статьи по теме