How to sleep: LONDI досліджує сакральність сну у новому кампейні

Український бренд LONDI представляє нову колекцію “How to sleep”, в якій переосмислює поняття одягу для сну та відпочинку.

Новий сезон український бренд LONDI вирішив присвятити дослідженню сну, зокрема — моменту, коли тіло стає розслабленим, а свідомість мовчазно переходить у стан дрімоти, залишаючи позаду всі справи та турботи. Героїні весняно-літньої лінійки повністю уособлюють цей настрій —  вони спокійні, мрійливі та розслаблені.

How to sleep: LONDI досліджує сакральність сну у новому кампейні-Фото 1

«У новій колекції ми не просто створюємо одяг для відпочинку, ми творимо візуальну поезію, яка передає сам медитативний процес занурення у світ сну. “How to sleep” — це розповідь про дрімоту, портал у світ сну, який може застати тебе будь-де. І найкраще, що ти можеш зробити, це піддатися його силі та поринути в солодкі обійми», коментують в LONDI.

How to sleep: LONDI досліджує сакральність сну у новому кампейні-Фото 2

Кожна річ із нової колекції втілює ідею перетворення комфортного одягу для сну в акцентний вибір для повсякденного використання. Всі моделі мають м’які вільні силуети та лінії, що підкреслюють внутрішнє бажання знайти момент спокою у сні чи в будь-якому іншому місці. 

How to sleep: LONDI досліджує сакральність сну у новому кампейні-Фото 3

Дизайнери продовжують працювати зі знаковими для бренду речами та техніками. Зокрема, в колекцію одягу увійшли оновлені комплекти білизни, переосмислені сукні, боді з характерним для LONDI драпіруванням, а також піжамні комплекти, що складаються із кофти та штанів. Особливим акцентом стали шовкові топи  у перламутрово-рожевому та молочному відтінках.

Читайте також: Трипільські мотиви у дропі до Великодня в рамках лінійки ARTISANAL бренду LITKOVSKA

Новинки бренду вже доступні на сайті бренду.

Статьи по теме