Новий магазин бренду COOSH в Одесі

Днями український бренд одягу та аксесуарів COOSH відкрив новий магазин в Одесі. Простір поєднує у собі шоурум і невелику кав’ярню. Його розташували на одній із найстаріших та найкрасивіших вулиць міста.

Новий магазин бренду COOSH в Одесі-Фото 1

Дизайн приміщення створили архітектори Олексій Гулеша та Дмитро Сівак. COOSH – це бренд, який вирізняється скандинавським стилем з акцентними деталями. Саме тому простір виконаний у мінімалізмі й поєднує монохромну палітру із коричневими відтінками, які використано у деталях інтер’єру: дивані, дерев’яній стіні та подовжених пуфах. 

Новий магазин бренду COOSH в Одесі-Фото 2

Головною фішкою нашого одеського шоуруму став 4-х метровий м’який ворсистий диван. Це ідеальне місце для того, аби зробити фото та відпочити під час очікування”, – говорить засновниця бренду, Аліна Френдій. 

Новий магазин бренду COOSH в Одесі-Фото 3

На честь відкриття COOSH встановив свій фірмовий фотобокс, у якому гості магазину мали можливість зробити безкоштовні моментальні знімки. Цього разу для нього навіть створили тематичну завісу, зробивши її пухнастою, як диван. 

Читайте також: TAOR KARPATY RESORT & SPA – НОВИЙ РІВЕНЬ ВІДПОЧИНКУ В КАРПАТАХ: ЩО ПРОПОНУЄ СУЧАСНИЙ КУРОРТ У СЕРЦІ ГІР

В одеському шоурумі можна придбати речі з нових колекцій, бестселери й тематичну футболку «Coosh Odesa», яка також доступна до замовлення на сайті бренду.

Статьи по теме