Зібраність та розслабленість у літній колекції Katimo

В новій літній колекції Katimo поєднує теми відпустки та буднів у великому місті — так само, як вони поєднуються в реальному житті. Частина дизайнів формується чіткими силуетами класики workwear, оформлюється накладними кишенями та гострими комірцями. Робочий фартух перетворюється на жіночний топ чи елемент сміливого стайлінгу. Сорочки та мініспідниці складаються в комплекти карго.

Зібраність та розслабленість у літній колекції Katimo-Фото 1

Зібраність та розслабленість увиразнюють одна одну. Образ сучасної міської сирени представлений у сітчастій сукні, відкритих топах і довгих спідницях з високими розрізами. Та, звісно, у розмаїтті купальників: роздільних і суцільних, прикрашених вирізами та декоративними вузлами. Невимушеність та богемність зустрічаються в трикотажних виробах з меланжу. Легка бавовна — основний матеріал колекції, від базових футболок й до деніму, що спеціально виварюється для набуття унікальної зношеної текстури. Довгий кардиган виконаний з бленду віскози, бавовни та шовку. Пляжна секція створена з біфлексу, що є зносостійким і швидко висихає.

Колекція охоплює повний спектр курортно-урбаністичних речей. Луки на всі випадки літа можна доповнити наївними в’язаними шапочками, м’яким пляжним рушником, шкіряною сумкою та брендованою пляшкою для підтримання водного балансу. Адже вся справа — саме в балансі. Бренд доносить цю ідею прямолінійно, у вигляді аксесуарів з написами «Get to work, bitch» і «Go to the beach, bitch». Іронічні та мотиваційні водночас, слогани позбавляють від зайвої серйозності. Врешті решт, кожна пригода починається з посмішки.

Зібраність та розслабленість у літній колекції Katimo-Фото 2

Зібраність та розслабленість у літній колекції Katimo-Фото 3

Зібраність та розслабленість у літній колекції Katimo-Фото 4

Зібраність та розслабленість у літній колекції Katimo-Фото 5

Зібраність та розслабленість у літній колекції Katimo-Фото 6

Прийшов час запровадити власний дрес-код, ходити до офісу з пляжною сумкою та завжди тримати купальник поруч — про всяк випадок. Так, це літо може не бути повністю безтурботним, але воно точно може бути красивим.

Зібраність та розслабленість у літній колекції Katimo-Фото 7

Зібраність та розслабленість у літній колекції Katimo-Фото 8

Зібраність та розслабленість у літній колекції Katimo-Фото 9

Зібраність та розслабленість у літній колекції Katimo-Фото 10

Зібраність та розслабленість у літній колекції Katimo-Фото 11

Читайте також: ONE DAY OF SUMMER: НАЙКВІТУЧІША КОЛЕКЦІЯ ВІД MY X MY 

Статьи по теме