UA
RU

Рене Зеллвегер знову зіграє Бріджит Джонс: коли відбудеться прем’єра нового фільму

Редагувати переклад

Рене Зеллвегер повертається до своєї найвідомішої ролі. Акторка знову зіграє Бріджит Джонс. Новий фільм за романом-бестселером Гелен Філдінг вийде наступного року. 

Рене Зеллвегер знову зіграє Бріджит Джонс: коли відбудеться прем’єра нового фільму-Фото 1

Акторка Рене Зеллвегер повертається до своєї найвідомішої ролі. Британська кіностудія Working Title Films повідомила про те, що готує продовження історії Бріджит Джонс. Новий фільм зніматимуть за романом-бестселером Гелен Філдінг «Бріджит Джонс: Без розуму від хлопчика». Вже відомо, що разом з Рене Зеллвегер зіграють Х’ю Грант та Емма Томпсон. В акторському складі також заявлені Чиветел Еджіофор, відомий за стрічкою «12 років рабства», і зірка серіалу «Білий лотос» Лео Вудалл. Режисером фільму стане Майкл Морріс. Прем’єра відбудеться 14 лютого 2025 року. 

«Бріджит повернулася! Рене Зеллвегер повернеться в ролі улюбленого персонажа у фільмі «Бріджит Джонс: Без розуму від хлопчика», екранізації роману-бестселера Гелен Філдінг. Х’ю Грант та Емма Томпсон також повернуться в життя Бріджит разом із Чиветелом Еджіофором і Лео Вудаллом, які приєднаються до акторського складу. Режисером «Бріджит Джонс: Без розуму від хлопчика» стане Майкл Морріс. Прем’єра запланована на День святого Валентина 2025 року», — йдеться у заяві Working Title Films. 

Нагадаємо, що за роль у фільмі «Щоденник Бріджет Джонс» Рене Зеллвегер отримала свою першу номінацію на премію «Оскар». 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Working Title Films

Читайте також: СТРІЧКА «ДЮНА: ЧАСТИНА 3» ВЖЕ В РОБОТІ

Статьи по теме