UA
  RU

  Канал «Україна» представив найсексуальнішу маску двох сезонів гіпершоу «МАСКА»

  Канал «Україна» продовжує розкривати імена героїв другого сезону грандіозного шоу-детективу «МАСКА». 

  Канал «Україна» представив найсексуальнішу маску двох сезонів гіпершоу «МАСКА»-Фото 1


  Серед фантастичних персонажів проєкту з’явиться суперечлива і загадкова Винова Краля. Їй творці присвоїли звання «найсексуальнішої маски проєкту.

  Вона одна з небагатьох, хто має яскраво виражену жіночу фігуру. Винова Краля одягнена в латексний комбінезон. У неї неймовірне взуття, зроблене на замовлення. А ще є корсет з утрируваними боками, створений спеціально під костюм. На його створення пішов місяць! І коли він був готовим, ми його прикрашали різними камінцями й іншими елементами. На шиї у нашої маски є дуже блискуче руно, яке ми робили власноруч із матеріалів, привезених із Азії,


  — розповідає художниця з костюмів гіпершоу «МАСКА» Леся Патока.

  Плечі героїні покриває шикарна шуба, на пошив якої пішло 20 метрів оксамиту і більше 10 метрів штучного хутра, що імітує соболиний. Такий елемент додає масці величності і важливості, адже під час ходьби за героїнею тягнеться красивий 2-метровий шлейф.

  Працюючи над обличчям Винової Кралі, художники заморочились не на жарт. Для цього Леся Патока звернулась до дизайнерів, які працюють з 3D-технологіями. А результат здивував усіх!


  «Обличчя маски створювалось на 3D-принтері, та оскільки костюм розробляли раніше, ніж стало відомо, хто знаходитиметься всередині, знімали скан мого обличчя і під нього створювали внутрішню частину голови. Зовнішня ж частина обличчя – повністю вигадана нами, – ділиться Леся Патока. – Маску ми отримали безлику – в базовому білому кольорі, а вже потім малювали риси обличчя своїми руками: вуста, вилиці – все це робили мої феї і потім все покривали лаком. Тобто це абсолютно унікальна маска, зроблена в єдиному екземплярі».

  Ще однією особливістю маски стали руки – довгі та витончені пальці героїні одразу привертають на себе увагу. Але для майстрів робота над цією частиною маски стала справжнім викликом:

  Руки нашої героїні ми переробляли 5 разів! А все тому що пальці Винової Кралі подовжені рівно вдвічі. Ми вигадали спеціальну технологію, за допомогою якої зірка всередині костюма зможе легко ними ворушити і демонструвати різні жести. Це викликає ВАУ-ефект. У цьому ми вже переконались!   – поділилася Леся Патока.

  Читайте також: Канал «Україна» презентував нового героя гіпершоу «Маска» – унікального білого Тигра


  Як повідомлялось раніше, канал «Україна» працює над другим сезоном мегапопулярного шоу «МАСКА» за міжнародним форматом The Masked Singer. Чекайте другий сезон найзірковішого та найзагадковішого на українському телебаченні шоу «МАСКА» на каналі «Україна».

  Статьи по теме
  x
  x