UA
RU

Netflix розглядають ширшу версію фільму «Довбуш» — чотирисерійний серіал

Редагувати переклад

На Netflix може з’явитися чотирисерійний серіал «Довбуш». Стримінгова платформа розглядає ширшу версію українського фільму. 

Netflix розглядають ширшу версію фільму «Довбуш» — чотирисерійний серіал-Фото 1

На стримінговій платформі Netflix може з’явитися чотирисерійний серіал «Довбуш». Наразі тут розглядають таку можливість. Про це інформаційному агентству «Укрінформ» розповів режисер стрічки «Довбуш» Олесь Санін

«Тривають переговори з міжнародним Netflix — це англомовна частина світу, переважно США та Канада. Про те, що вони розглядають ширшу версію фільму, яка буде окремим чотирисерійним серіалом. Ми чекаємо на фінансову пропозицію».

За словами режисера, багато знятого матеріалу не увійшло у фільм. Тож є велика ймовірність, що глядач побачить чотирисерійну версію «Довбуша». 

Нагадаємо, що історична стрічка «Довбуш» доступна на стримінговій платформі Netflix з 29 грудня. Це — наймасштабніший український фільм. Зйомки проходили у реальних історичних об’єктах і у різних куточках України. Під час виробництва було задіяно найбільшу кількість каскадерів і акторів масових сцен. Одночасно у знімальному процесі були залучені сотні учасників. Для акторів пошили понад 1000 костюмів, у команді працювали 3000 костюмерів. Бюджет стрічки склав 120 млн грн. «Довбуш» став найкасовішим українським ігровим фільмом року

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: «Довбуш»

Читайте також: NETFLIX ПОКАЖЕ ДОКУМЕНТАЛЬНИЙ СЕРІАЛ ПРО НАСЛІДКИ ХОЛОДНОЇ ВІЙНИ, ВКЛЮЧНО З ВІЙНОЮ В УКРАЇНІ

Статьи по теме