Спецпроекты now:

Рок-зірка та письменниця Патті Сміт приїде до КиєваРок-зірка та письменниця Патті Сміт приїде до КиєваРок-зірка та письменниця Патті Сміт приїде до КиєваРок-зірка та письменниця Патті Сміт приїде до КиєваРок-зірка та письменниця Патті Сміт приїде до Києва
Стиль Жизни

Рок-зірка та письменниця Патті Сміт приїде до Києва

Карантин карантином, але гарні новини ніхто не відміняв!

Рок-зірка та письменниця Патті Сміт вперше приїде до Києва, але не просто з концертом!

Під час ексклюзивного «Вечору розмов та музики» рок-легенда не тільки поверне нас в часи нью-йоркської богеми 70-х років, виступивши разом із своїм незмінним музичним партнером з часів повернення на сцену Тоні Шанаханом, а й розкаже, яким вона бачить сучасне життя. 

Читайте також: 11 главных концертов в Киеве в 2020 году

Змінювати світ – не справа митців. Це справа людей. Влада — не у музиканта, а у народу врешті решт,

— стверджує Патті Сміт.

«Хрещена мати панк-року» Патті Сміт навряд чи одразу планувала музичну кар’єру в юності. Складна юність та тренди 60-х років минулого століття сформували з неї насамперед творчу особистість, яку цікавили фактично всі види мистецтва – література, живопис, театр, ну, і, звичайно, музика і думки якої стали врешті згодом органічною частиною бунтарської та нон-конформістської богеми тих часів.

Почала Патті з поетичних виступів, які відбувалися у жанрі мелодекламації під акомпанемент електрогітари. Перший альбом Патті 1975-го року посідає чільне місце серед 500-та найвеличніших альбомів усіх часів за версією журналу «Rolling Stone».

Коли панк комерціалізувався, принципова Патті втратила до нього інтерес і зробила перерву на цілих 16 років, повернувшись на музичну сцену після того, як протягом короткого часу пішли з життя багато з її близьких, і музика стала для неї в певному сенсі розрадою. У 2007-му році її ім’я було включено у Зал слави рок-н-роллу.

  • красота
  • Карантин с Marie Claire
  • новый номер
  • Печатные версии журналов
  • MC ShopПонравилась статья? Оцените:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...