UA
RU

Вийшов трейлер фільму «Я, Ніна»

Творці фільму «Я, Ніна» представили офіційний трейлер. В кінотеатрах України стрічка з’явиться вже 7 вересня. 

трейлер фільму "Я, Ніна"

Життєствердна драма «Я, Ніна» знята за мотивами особистої історії журналістки та телеведучої Яніни Соколової. Головна героїня фільму — успішна ведуча Ніна Сокіл. Прототипом цього образу як раз й стала Яніна Соколова. 

«В житті головної героїні є все, про що тільки можна мріяти: любов, кар’єра, прихильники. В одну мить фатальна новина руйнує все, до чого зірка так довго йшла. Саме ця перешкода змусить її зрозуміти, хто вона насправді, і що є найважливішим у житті», — розповідають творці стрічки. 

трейлер фільму "Я, Ніна"

Режисер фільму — Марися Нікітюк. Її попередня робота «Коли падають дерева» брала участь у Берлінале та стала найкращим дебютом 2018 року за версією Національної премії кінокритиків «Кіноколо». Головну роль зіграла Ксенія Хижняк. Це — дебют акторки. У фільмі зіграв Олексій Тритенко, відомий за стрічками «Мирний-21» і «Я працюю на цвинтарі». Зараз актор служить у ЗСУ. А також актори Максим Панченко («Червоний. Без лінії фронту») і Ігор Колтовський («Погані дороги», «І будуть люди», «Червоний»).

У трейлері можна почути пісню «Сьомий день» гурту «Друга Ріка». Ця композиція є офіційним саундтреком стрічки «Я, Ніна». А фронтмен гурту Валерій Харчишин з’являється у фільмі в камео.

трейлер фільму "Я, Ніна"

Світова прем’єра фільму відбулася на Tallinn Black Nights Film Festival. Також стрічку показали на німецькому фестивалі Filmfest München. «Я, Ніна» був фільмом-відкриттям міжнародного кінофестивалю «Миколайчук OPEN». В кінотеатрах України стрічка з’явиться вже 7 вересня. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: «Артхаус Трафік»

Читайте також: СТРІЧКА «20 ДНІВ У МАРІУПОЛІ» ЛАУРЕАТА ПУЛІТЦЕРІВСЬКОЇ ПРЕМІЇ МСТИСЛАВА ЧЕРНОВА ВИЙДЕ В КІНО В СЕРПНІ

Статьи по теме