UA
RU

Вийшов трейлер нового фільму Френсіса Форда Копполи «Мегалополіс»

Режисер Френсіс Форд Коппола показав трейлер свого нового фільму «Мегалополіс». Прем’єра стрічки відбудеться 16 травня на Каннському кінофестивалі. 

трейлер нового фільму Френсіса Форда Копполи "Мегалополіс"

Френсіс Форд Коппола показав трейлер фільму «Мегалополіс». Це — нова стрічка легендарного режисера, володаря п’яти премій «Оскар», автора фільмів «Хрещений батько», «Апокаліпсіс сьогодні» та інших. Сам режисер називає «Мегалополіс» своєю найкращою роботою, якою він мав честь керувати.

«Мегалополіс» завжди був фільмом, присвяченим моїй дорогій дружині Елеонорі. Я дуже сподівався відсвяткувати її день народження разом 4 травня. Але, на жаль, цього не сталося. Тож дозвольте мені поділитися з усіма подарунком від її імені», — анонсував нову роботу Френсіс Форд Коппола. 

Прем’єра стрічки «Мегалополіс» відбудеться 16 травня на Каннському кінофестивалі

«Мегалополіс» — це римська епічна байка, дія якої відбувається в уявній сучасній Америці. Місто Нового Риму має змінитися. Викликаючи конфлікт між Сезарем Катіліною, геніальним митцем, який прагне стрибнути в утопічне, ідеалістичне майбутнє, та його суперником, мером Франкліном Цицероном, який залишається відданим регресивному статус-кво. Водночас увічнюючи жадібність, особливі інтереси і партизанську боротьбу. Між ними розривається світська левиця Юлія, донька мера. Любов до Катіліни розділила її відданість. І змусила відкрити те, на що, на її думку, заслуговує людство», — так описують фільм організатори фестивалю. 

трейлер нового фільму Френсіса Форда Копполи "Мегалополіс"

Роль Катіліни виконує Адам Драйвер. Роль мера — Джанкарло Еспозіто. У ролі доньки мера — Наталі Еммануель. Також у фільмі зіграли Обрі Плаза, Шая Лабаф, Джон Войт, Дастін Гоффман, Лоренс Фішберн, Джейсон Шварцман, Талія Шайр та інші. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / Megalopolis

Читайте також: ВИЙШОВ ПЕРШИЙ ТРЕЙЛЕР ПРОДОВЖЕННЯ «ДЖОКЕРА» З ХОАКІНОМ ФЕНІКСОМ ТА ЛЕДІ ГАГОЮ

Статьи по теме