UA
RU

Фотограф Джайлз Дьюлі приєднався до United24

Редагувати переклад

Відомий фотограф Джайлз Дьюлі відвідав Україну і збиратиме кошти, які передасть через фандрейзингову платформу United24 на підтримку країни.

Фотограф Джайлз Дьюлі приєднався до United24

Джайлз Дьюлі — воєнний документаліст, фотограф, письменник, ведучий, шеф-кухар та засновник благодійного фонду. 12 років тому він знімав в Афганістані й наступив на саморобну міну. Джайлз втратив 3 кінцівки, переніс 37 операцій. Лікарі давали невтішні прогнози. Проте вже за півтора роки він повернувся до роботи в Афганістан. У 2022 році Джайлза Дьюлі призначили першим Уповноваженим ООН із прав людей з інвалідністю у контексті війни й розбудови миру.

Фотограф Джайлз Дьюлі приєднався до United24

Зараз фонд Дьюлі Legacy of War Foundation допомагає українцям, постраждалим від війни. Фонд збирає кошти, які передасть через United24 на відбудову України. На саміті United24 Джайлз Дьюлі разом із ще одним іноземним гостем Френсісом Фукуямою запустили важливий напрям — «Гуманітарне розмінування»:

«Понад двадцять років я документував жахливу спадщину цієї прихованої зброї, яка вбиває та ранить через десятиліття після закінчення воєн. Ми повинні знайти фінансування, щоб розпочати це очищення зараз. Щоб майбутні покоління могли безпечно ходити«.

Фотограф Джайлз Дьюлі приєднався до United24

Джайлза також попросили поділитися досвідом спілкування з пораненими цивільними особами та солдатами в госпіталях та реабілітаційних центрах. Джайлза Дьюлі вважає, кожна людина, яка постраждала від війни, має свій власний шлях. Він каже, що не має відповідей, але може поділитися своєю історією. І сподівається, що його історія зможе трохи допомогти:

«Я знаю, як це — бути в найтемніших місцях. Але я — ваш доказ того, що є можливим. Кожен день я кульгаю, але йду з гордістю через те, що я подолав. Моє тіло зламано війною, але його відбудувала любов. І ніде ви не знайдете більшої любові та підтримки для тих, хто пожертвував собою на захист свободи, яка є в Україні».

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: United24, Instagram / Giles Duley

Читайте також: IMAGINE DRAGONS ЗНЯЛИ КЛІП ПРО ВІЙНУ УКРАЇНІ