Той самий лиходій Far Cry 6: Джанкарло Еспозіто навідається на цьогорічний Comic Con Ukraine

Напередодні Comic Con Ukraine 2021 краще зателефонувати Солу. Чому? Бо Джанкарло Еспозіто, він же Ґуставо «Ґус» Фрінґ, він же Мофф Ґідеон (The Mandalorian), він же Антон Кастільо (Far Cry 6) прибуде на Арт-Завод «Платформа» 4–5 вересня.

Шакал Табакі може скільки завгодно кричати, що «Акела промахнувся!». Але такого не можна сказати про самого Джанкарло, який озвучував пухнастого наставника й опікуна Мауглі в кінострічці «Книга джунглів». Актор неодноразово номінувався на «Еммі» й інші телевізійні та кінопремії.

Джанкарло Еспозіто — саме та людина, яка подарувала всесвіту серіалів Breaking Bad і «Краще дзвоніть Солу» одного з найбільш харизматичних лиходіїв. Погодьтеся, неможливо уявити епопею Гайзенберга й Пінкмана без антагоніста Фрінґа. Так само немислимо й те, що головний лиходій Far Cry 6 постане на конвенції в усій своїй «диктаторській» красі, але це так. Ба більше — фанатів чекатиме фото- і автограф-сесія з актором.

Читайте також: Музично-мистецький проект Олексія Ботвінова до святкування 30-річчя незалежності України: грандіозні концерти просто неба на унікальних локаціях

Переглянувши проби Еспозіто на роль Фрінґа шоураннер Вінс Гілліган вигукнув: «О Боже, я навіть не знав, що ми можемо запросити цього чоловіка!». Тепер знаємо, Вінсе, адже Джанкарло Еспозіто навідається й до нас, на Comic Con Ukraine 2021.

Окрім зустрічі з Ґуставо «Ґусом» Фрінґом із Breaking Bad, фанів поп-культури чекатимуть 2 дні справжніх гіковських розваг. Це й масштабне Cosplay- та Cover Dance-шоу, і найбільша в країні Алея художників, і знайомство з моделлю Леді Дімітреску з відеоігри Resident Evil: Village Геленою Манковською.  Учасника будуть доступні ігрові турніри, музична сцена, де серед хедлайнерів — творці саундтреку до «Відьмак 3» Percival, автор чуттєвих каверів на KAZKA кореєць Song Wonsub та колаба Aghiazma з Super Sus. Тож, якщо ви випадково без квитка, саме час розжитися пропуском на головне гік-свято 2021.

Понравилась статья? Оцените:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...
Статьи по теме