На війні загинув чемпіон України з велоспорту Андрій Куценко

На війні з російськими окупантами загинув титулований український велосипедист, багаторазовий чемпіон України з велоспорту Андрій Куценко. 

Велосипедист Андрій Куценко загинув на війні

3 липня 2024 року на війні загинув титулований український велосипедист Андрій Куценко. Андрій — майстер спорту України міжнародного класу, багаторазовий чемпіон України, переможець та призер міжнародних змагань, учасник чемпіонатів Європи та світу. Трагічну новину повідомили у Національному олімпійському комітеті України: 

Велосипедист Андрій Куценко загинув на війні

«З початком повномасштабного вторгнення російських загарбників в Україну Андрій повернувся з Італії, де проживав з сім’єю. Він добровольцем вступив до лав ЗСУ. Понад два роки захищав рідну землю на різних напрямках фронту. Останній бій прийняв у складі 47-ї окремої механізованої бригади «Маґура» Збройних Сил України. Світла пам’ять та вічна слава Герою!»

Велосипедист Андрій Куценко загинув на війні

Андрію Куценко було 35 років. Він навчався у Львівському державному університеті фізичної культури. Пізніше проходив службу за контрактом на навчально-спортивній базі літніх видів спорту Міноборони України. Упродовж десяти років — з 2006-го по 2016-тий був учасником національної збірної команди з велоспорту на треку. На момент повномасштабного вторгнення росії у 2022 році жив в Італії. Андрій повернувся в Україну і добровольцем вступив до лав ЗСУ. Більше двох років він захищав країну на різних напрямках фронту.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Facebook / Управління молоді та спорту Львівської ОДА

Читайте також: НА ВІЙНІ ЗАГИНУВ ФУТБОЛІСТ ВЛАДИСЛАВ ХАТКЕВИЧ

Статьи по теме