Косметологічні передбачення: які процедури будуть в тренді найближчим часом?

Гарячі новини б’юті-ринку наповнюють нас оптимізмом, що ми довго зможемо залишатись молодими і гарними. Час зазирнути в найближче майбутнє і передбачити які апаратні процедури нам в цьому допоможуть. Щоб не гадати на картах Таро, ми звернулись до  Ануш Данієлян, лікарки-дерматологині з дев’ятирічним стажем, засновниці клініки 911 Aesthetic Clinic, яка знається на трендах апаратних методик.   

 

Косметологічні передбачення: які процедури будуть в тренді найближчим часом?-Фото 1

 

Якщо взяти до уваги останні роки, найпопулярніший клієнтський запит складався з трьох пунктів: натуральність, здоровий вигляд та підкреслення власної унікальності. На цій основі розглянемо апаратні косметологічні тенденції і поділимо  їх на дві категорії: для обличчя, та для тіла. Отже, що буде популярним для краси обличчя найближчим часом: 

 

  • Фотоомолодження BBL (BroadBand Light): використання світлової енергії для омолодження шкіри, покращення її текстури та зменшення пігментації.
  • Гольчастий RF-ліфтинг (Morpheus 8 та Indiba Reverso): апарат поєднує мікроголки та радіочастотну енергію для стимуляції колагену, що забезпечує підтягнення шкіри та зменшення зморшок.
  • Неінвазивний (монополярний) RF-ліфтинг (Indiba Elite NS): використання радіочастотної енергії для стимуляції регенерації тканин, покращення еластичності шкіри та підтягнення.
  • СМАС-ліфтинг (Ulthera): працює на глибоких шарах шкіри, стимулюючи вироблення колагену та забезпечуючи довготривалий ліфтинг-ефект.
  • Пікосекундне омолодження (PicoSure): допомагає зменшити пігментацію, зморшки та покращити текстуру шкіри без довготривалої реабілітації.
  • Оксиджет (Oxyjet Leo Deluxe): киснева терапія для зволоження шкіри, покращення її тонусу та загального стану.

 

В той час для тіла:

  • Ендосфера Evolution на SPA кушетці Sofio з додатковим гідромасажем: поєднує механічну стимуляцію та гідромасаж для поліпшення кровообігу, лімфодренажу, зменшення целюліту та підтягнення шкіри.
  • RF-технології: використовуються для корекції фігури, покращення якості шкіри, лімфодренажу, зняття м’язових болів та застійних явищ. Ці технології допомагають зменшити зайві об’єми та покращити загальний вигляд тіла.

 

Косметологічні передбачення: які процедури будуть в тренді найближчим часом?-Фото 2

 

Індивідуальний підхід

Якщо з процедурами арифметика зрозуміла, розглянемо інший аспект, на який активно звертають увагу клієнти — це індивідуальний підхід. Ретельно збираючи анамнез, враховуючи медичні показники та персональні особливості, лікарі створюють план б’ютифікації, який включає комплекс різних процедур і технологій, що максимально відповідають потребам та очікуванням клієнта.

 

Апаратна косметологія

Апаратна косметологія та технології в естетичній медицині продовжуватимуть набирати популярність. Рівень довіри до цих методик буде зростати, оскільки вони забезпечують видимі результати без значного втручання. Тренд на природність та прийняття себе у будь-якому віці зберігатиметься. Це включає акцент на якість шкіри, доглянутий вигляд обличчя без надмірного макіяжу, підтягнуте тіло та гарну осанку.

 

Поєднання сучасних апаратних технологій з нутриціологією

Правильне харчування, здоровий спосіб життя, спорт, підтримка ментального здоров’я через психотерапію, йогу тощо. Мінімізація рівня стресу призведуть до покращення якості життя та здорового зовнішнього вигляду жінок і чоловіків всіх вікових груп.

 

Таким чином, сучасна косметологія стає не лише інструментом для покращення зовнішності, але й важливим компонентом загального добробуту та здоров’я — тож слоганом наступних років є “Father, Son and Aesthetic Cosmetology”.

 

Читайте також: Що таке симптом «свинячого хвостика» на волоссі, або чому нам всім раз на пів року потрібна трихоскопія? Пояснює лікар-трихолог

Photo by Kimia Zarifi on Unsplash

 

 

 

Статьи по теме