Український бренд Sister’s Aroma презентував лінію для спорту Sister’s Sport в Міжнародний день йоги

No pressure. Just enjoy – саме з такою філософією бренд Sister’s Aroma запустив нову лінію для тренувань Sister’s Sport і презентував її в Міжнародний день йоги.  Цього разу метою бренду стало створення якісного, екологічного та стильного продукту для спорту, який допоможе полюбити здоровий спосіб життя, без надмірного навантаження та виснаження. Sister’s Sport – це зручний одяг для спорту, інвентар, аксесуари та спортивне харчування.

 

Український бренд Sister’s Aroma презентував лінію для спорту Sister’s Sport в Міжнародний день йоги-Фото 1

 

Практика йоги, що сприяє гармонії між тілом та розумом, неймовірний вид на Батьківщину-Мати, комфортний та стильний одяг, килимки та атмосфера сестринства – так Sister’s Sport відзначив Міжнародний день йоги разом з українськими інфлюенсерками та редакторками відомих видань. 

 

Український бренд Sister’s Aroma презентував лінію для спорту Sister’s Sport в Міжнародний день йоги-Фото 2

 

Представники бренду переконані, що заняття спортом мають бути винятково через любов до себе та задоволення. Сьогодні Sister’s Sport вже має лінійку безшовних товарів, серед яких нещодавня новинка – боді.  В планах бренду розширення колекції спортивного одягу Sister’s Sport. Саме зараз на численні прохання споживачів до запуску готується партія легінсів. Sister’s Aroma має сміливі та масштабні плани: посісти вагоме місце у спортивній лайфстайл ніші як в Україні, так і за кордоном. 

 

Український бренд Sister’s Aroma презентував лінію для спорту Sister’s Sport в Міжнародний день йоги-Фото 3

 

Український бренд Sister’s Aroma презентував лінію для спорту Sister’s Sport в Міжнародний день йоги-Фото 4

 

Однак, Sister’s Sport  вийшов далеко за межі звичайного магазину. Бренд має за мету підтримувати жінок у цей складний час, створювати ком’юніті, де кожна відчуватиме свою унікальність та красу, не боятиметься бути різною та заявляти про свої бажання. 

 

Український бренд Sister’s Aroma презентував лінію для спорту Sister’s Sport в Міжнародний день йоги-Фото 5

 

Так, зокрема, у Міжнародний день йоги, 21 червня, відбулося закрите тренування під егідою сертифікованої тренерки. Вона провела практику з йоги для українських інфлюенсерок та представниць видань. Партнером заходу став Green Chef. А саме тренування пройшло на найкрасивішій терасі Києва з видом на Батьківщину-Мати. 

 

Український бренд Sister’s Aroma презентував лінію для спорту Sister’s Sport в Міжнародний день йоги-Фото 6

 

Sister’s Days стають вже традицією теплих зустрічей зі спільними активностями. Слідкуйте за новинами бренду та не пропустіть нові заходи. 

 

Читайте також: Soft Silk Beauty Hoodie: еклектичний реліз українського бренду Mon Mou на перетині краси та моди

 

Статьи по теме