Спецпроекты now:

Інгредієнти в косметиці, яких варто уникати при акне - 162x46 Інгредієнти в косметиці, яких варто уникати при акне - 162x46
Краса

Говорят эксперты:Інгредієнти в косметиці, яких варто уникати при акне

Якщо ви все ще не читаєте склад косметики, ми йдемо до вас.

Шкіра, схильна до висипань, потребує особливого догляду. Навіть невелике відхилення від потрібної траєкторії лікування проблемної шкіри може звести всі попередні результати до нуля. Саме тому варто відповідально ставитися як до догляду за особою, так і за підбором засобів. Навіть престижність бренду не грає ролі, якщо продукт не підходить для вашої шкіри.

Читайте також: Что будет с кожей, если использовать просроченную косметику?

 

Поширені помилки при виборі та використанні косметики:

  • Люди не знають, який у них тип шкіри, що часто призводить до неправильного вибору засобів.

Усі типи шкіри різні та висипання також. Певні інгредієнти добре впливають на акне, в той час як інші не будуть працювати або навіть викликатимуть погіршення.

  • Використання засобу від висипань для всього обличчя.

На деяких зонах висипання виражені більше, а на деяких їх немає зовсім. Не варто наносити крем на все обличчя, якщо акне є лише на лобі чи щоках.

  • Орієнтування на бренд, а не на якість.

Маркетинг часто бере верх над здоровим глуздом і в підсумку в нашому б’юті-арсеналі з’являються абсолютно неефективні засоби. Популярна косметика, яку активно просувають інфлюенсери, може не підійти для вашого типу шкіри.

Інгредієнти, яких варто уникати:

Олії

Навіть найбільш корисні олії, на перший погляд, на кшталт кокосової, мигдалевої та авокадо краще відправити у стоп-лист. “Один лише факт, що вони натуральні, не означає, що вони не можуть завдати шкоди”, — говорить дерматолог Ронда Кляйн. Вони дуже комедогенні та їх слід уникати, якщо у вас схильна до акне шкіра.

Інший фахівець — Шарі Сперлінг — погоджується з цією інформацією та додає, що особливо обережними варто бути з кокосовою олією. Воноа має високу комедогенність і при наявності висипань може закупорювати пори.

Читайте також: Неправдивые факты: 10 мифов о декоративной косметике

Силікони

Силікони допомагають засобам краще наноситися і пом’якшують шкіру, а також створюють потрібну структуру косметики. За словами дерматолога Дін Робінсон, вони можуть зневоднювати, закупорювати пори та викликати появу нових висипань. Замість цього компонента людям з акне варто звернути увагу на косметику з гіалуроновою кислотою.

Ароматизатори

Майже у всю косметику, особливо декоративну, додають штучні ароматизатори. Уникнути їх зовсім неможливо, але принаймні найагресивніші компоненти, наприклад, бензальдегід, у складі повинні насторожити.

Бензальдегід — це штучний ароматизатор, який використовують деякі виробники косметики. Як і у випадку з іншими ароматами, він може забиватися в пори, подразнювати шкіру та викликати алергію.

Читайте також: Сухая кожа: как справиться с проблемой зимой

Ланолін

Ланолін — важливий інгредієнт, який не підходить для шкіри, схильної до акне. Що ще гірше, він часто ховається під іншими назвами в складі.

Віск ланолін добувають при виварюванні вовни овець. У косметології його застосовують з давніх часів, але в наш час він очищений, безводний та без неприємного запаху. Ланолін має високу комедогенність, хоч і добре зволожує шкіру, сприяє регенерації нових клітин.

Фото: unsplash.com
Понравилась статья? Оцените:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...