UA
  RU

  Роббі Вільямс став батьком втретє

  У Роббі Вільямса та Айди Філд народилася третя дитина. 
  Роббі Вільямс став батьком втретє.

  Айда Філдс та Роббі Вільямс. Фото: Getty Images

  Таку несподівану новину повідомили у іноземних ЗМІ. Дівчинка народилася завдяки сурогатній матері. Щасливі батьки підтвердили новину, написавши у своїй соцмережі. 


  Весь цей час ми тримали в секреті одну чудову новину. У нас народилася донька! Ласкаво просимо до цього світу, Колетт (Коко) Джозефін Вільямс! Щоб зустріти тебе, ми пройшли довгий і складний шлях, тому ми нікому не говорили про тебе заздалегідь. Ця маленька леді біологічно наша дитина, яку виносила зовсім неймовірна сурогатна мати, якій ми нескінченно вдячні. Ми на сьомому небі від щастя, що це прекрасне маля з'явилося в нашому житті. Як колись було з Тедді та Чарлі, ми просимо поважати Коко та наше право на приватне життя», — написала Айда Філд.

   
   
   
  Переглянути цю публікацію в Instagram

  I spy with my little ey an extra little hand 👀 So we have been keeping a very special secret! We are delighted до share with you that we have had a baby girl….welcome до the world Colette (Coco) Josephine Williams!! 💕💕 It has been a дуже тривалий і різний шлях для того, щоб отримати, який why we have kept it on the down low. Family comes в all forms, і ця little lady, котрий є biologically нашої, був carred by inredible surrogate matka, to whom we will be eternally grateful. Ви бачите цей день, щоб мати це приємне baby girl у наших речах і ніби блукати, що ми живемо в світі, що робить це можливо. Як з Teddy і Charlie, ми вважаємо, що ви Coco's особливість і дозволено нам зростати до нашого нового team of 5! #TeamWilliams


  Опублікувати за Ayda Field Williams (@aydafieldwilliams)

  Також жінка опублікувала чорно-білу фотографію, на якій видно ручку новонародженої дівчинки.


  Читайте також: РОББІ УІЛЬЯМС СТРАДАЄ ВІД ПСИХІЧНОЇ РОЗЛАДИ: «ВОНО МЕНЕ ВБИВАЕТ»

  Нагадаємо, співак Роббі Вільямс та актриса Айда Філд одружилися 7 серпня 2010 року в Лос-Анджелесі. 2012 року у пари народилася донька Теодора Роуз Вільямс (Тедді), а 2014-го — син Чарлтон Валентин.

  Статті на тему