Спецпроекты now:

Івана Чаббак розповіла про українське кіно та його перспективи - 162x46
Шоу-бізнес, Стиль життя

Івана Чаббак розповіла про українське кіно та його перспективи

Зібрали головні цитати виступу Івани Чаббак про українське кіно та важливість завжди залишатися дитиною.

29 листопада голлівудська тренер з акторської майстерності Івана Чаббак зустрілася з журналістами та акторами в Fairmont Grand Hotel напередодні свого воркшопу у Києві, щоб обговорити українське кіно.

Напередодні Івана подивилася фільм “Коли падають дерева” режисера Марисі Нікітюк, проаналізувала його та розповіла про свої враження.

Разом з Іваною приїхала її дочка Клер Чаббак, яка відома роботою з юними акторами серіалу “Дивні дива”. Дівчина вперше покинула територію своєї акторської школи, щоб поділитися особливостями роботи з дітьми.

“Ми менше говоримо з ними про секс і адаптуємо технологію Івани”, — розповідає Клер.

Читайте також: Актеры, которые отказались от роли в кино и пожалели

 

Глоловні цитати Івани Чаббак:

Для мене хорошим є той фільм, який змушує задуматися.

Браво, чудовий фільм, мені дуже сподобалось! Хочеться сказати, що, незважаючи на всі правила суспільства, людина повинна постійно перебувати в пошуку, відчувати своє серце та стежити за своїми бажаннями, які повинні приносити радість.

Марися Нікітюк, режиссер фільму “Коли падають дерева”

Класичні фільми “Лабіринт Фавна” та картина Кубрика “Механічний апельсин” поєднують у собі дитячу фантазію та розповідають про події з точки зору дитини. У цих дітей є злість до всього, що відбувається навколо. Шлях, який людина проходить по мірі дорослішання, і сприйняття реальності можуть бути важкою ношею.

Важливо завжди залишатися дитиною, зберігати її в собі. Це важливо не тільки для тінейджерів, але і для дорослих.

 

Ми бачимо в кінці фільму, коли дівчинка на коні, вона стежить за своєю фантазією і, незважаючи на сцени, які побачила протягом життя, намагається знайти вихід.

 

Режисер фільму хоче нам сказати: “Усі люди йдуть за соціальними догмами і відчувають на собі цей тягар. Знайти вихід можна тільки в тому випадку, якщо залишатися дитиною всередині”.

Україні, як частині міжнародного ринку, та й усьому світові, варто завжди звертатися до універсальних тем, які будуть зрозумілі всім. Універсальна тема цього фільму, яка буде зрозуміла кожному, говорить про те, щоб не дозволяти суспільству придушувати ваші цілі і бажання.

 

Я багато працювала з різними режисерами, акторами, продюсерами та сценаристами по всьому світу. Важливо знайти тему, яка буде знаходити відклик у кожної людини на планеті. Думаю, фільму “Коли падають дерева” це вдалося. Відчуваю себе набагато краще як людина після перегляду.

 

Я завжди намагаюся дивитися фільм як звичайна людина, а не професіонал. Як то кажуть, ніколи не вважай себе тим, хто знає все. Художник, актор постійно зростає. Ми завжди повинні вчитися, ділитися своїм досвідом, а якщо вже досягли якоїсь планки, потрібно підняти її вище і йти далі.

Івана Чаббак та Олена Лавренюк

Я навіть намагаюся придумати, що б такого зробити для вдосконалення, коли я помру.

 

Оскільки ми займаємося мистецтвом, я хочу, щоб люди зрозуміли: два плюс два дорівнює апельсину. У цьому хаосі емоцій ми повинні знайти для себе правильний вихід.

 

Завдання усіх художників, не важливо актор ви, режисер або журналіст, — змінювати світ через мистецтво.

В останні роки на “Оскар” номінувалися не масштабні фільми з великим бюджетом, а картини про ті питання, які для всіх актуальні.

 

Я завжди кажу своїм студентам: добре — це не супердобре, має бути ідеально.

 

Коли я приїжджала в Україну вперше, ми з акторами працювали на базовому рівні, вдруге рівень був вищий, а в цьому році я очікую, що зможу піднятися ще на кілька професійних рівнів разом з ними.

 

Окрім журналістів зустріч з Іваною та Клер Чаббак відвідали Олена Лавренюк, яка ініціювала приїзд Івани до Києва, Анатолій Анатоліч, Олексій Гладушевський, Соломія Вітвіцька, Даша Коломієць та інші.
Понравилась статья? Оцените:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...