UA
RU

Принц Гаррі приїхав до Лондона, щоб відвідати батька

Редагувати переклад

Після заяви Букінгемського палацу про те, що у короля Чарльза ІІІ діагностували рак, принц Гаррі приїхав до Лондона, щоб відвідати батька. 

Принц Гаррі приїхав до Лондона, щоб відвідати батька-Фото 1

Принц Гаррі повернувся до Лондона з Каліфорнії, щоб побачити батька, повідомляє CNN. Вчора Букінгемський палац зробив офіційну заяву щодо здоров’я короля: у Чарльза ІІІ діагностували рак. Хворобу було виявлено під час нещодавньої операції з приводу доброякісного збільшення передміхурової залози. Король розпочав лікування. Він сподівається якомога швидше повернутися до повноцінної громадської роботи. 

Вчора прессекретар герцога і герцогині Сассекських розповів, що Гаррі говорив з батьком про діагноз. За даними BBC, Гаррі збирався до Великої Британії, а Меган мала залишитися в США з двома дітьми. Сьогодні вдень герцога Сассекського сфотографували у машині біля воріт Кларенс-хауса, лондонської резиденції короля. 

Герцог і герцогиня Сассекські у 2020 році залишили посади членів королівської родини та переїхали до США. Згодом Гаррі випустив книгу мемуарів «Запасний», де розповів про своїх родичів і стосунки з ними. Минулого року він відвідав коронацію Чарльза ІІІ, проте не з’явився на балконі разом з королем і королевою. Наразі не відомо, чи зустрінеться Гаррі зі своїм братом принцом Вільямом. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: royal.uk

Читайте також: ПРИНЦЕСА УЕЛЬСЬКА КЕТРІН БУЛА ГОСПІТАЛІЗОВАНА

Статьи по теме