Спецпроекты now:

PUMA та студенти коледжу дизайну Central Saint Martins створили колекцію про світ без водиPUMA та студенти коледжу дизайну Central Saint Martins створили колекцію про світ без водиPUMA та студенти коледжу дизайну Central Saint Martins створили колекцію про світ без водиPUMA та студенти коледжу дизайну Central Saint Martins створили колекцію про світ без водиPUMA та студенти коледжу дизайну Central Saint Martins створили колекцію про світ без водиPUMA та студенти коледжу дизайну Central Saint Martins створили колекцію про світ без води
Мода

Ласкаво просимо у майбутнє: PUMA та студенти коледжу дизайну Central Saint Martins створили колекцію про світ без води

Бренд PUMA випустив колаборацію з найвідомішим коледжем дизайну Central Saint Martins і присвятив її нестачі питної води на Землі.  

Нова Колекція отримала назву Day Zero — нульовий день, день, коли людство повністю втратить воду. У колаборації зі студентами британського коледжу PUMA підіймає екологічні питання, зокрема нестачу питної води на планеті й нагадує про наслідки безвідповідального споживання. 

Читайте також: Спортивная экипировка для комфортных занятий дома

Речі натхненні потенційним майбутнім, у якому люди вимушені добувати ресурси для виживання, тому речі виконані в утилітарному стилі і доповнені функційними елементами — накладними кишенями і додатковими застібками. 

У принтах використані мапи водокористування Кейптауна й рукописні каракулі «Water Runs Dry» («вода висихає») та «No Habitat» («немає, де жити»), що нагадують постапокаліптичний щоденник. А у кампейні немає моделей — тільки цифрові аватари.

Для створення колекції обрані лише нефарбовані матеріали й тканини із цифровими принтами та кольорами. Це скорочує використання хімічних речовин у виробництві.

Лінія одягу включає довгу та вкорочену куртки, футболки, худі, топи, шорти, спідницю і легінси. Взуття з колаборації представлене класичними моделями PUMA: Future Rider, Ralph Sampson та RS-X3 з елементами яскравих кольорів, хайкінговими шнурівками та вишитою неоном мапою світу.

Колаборація доступна онлайн з 14 травня в офіційному магазині PUMA ua.puma.com. 

  • MC Brand Influencers x Vichy
  • закохані в природу
  • путешествия
  • новый номер
  • MC Shop
Понравилась статья? Оцените:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Marie Claire - женский журнал  - все о моде, звездах и красоте Marie Claire - женский журнал - все о моде, звездах и красоте
Загрузка...