UA
RU

Beach bliss: нова літня колекція купальників Fox lingerie

Редагувати переклад

Натхненна природними фактурами та мотивами — саме такою вийшла нова колекція купальників від Fox lingerie. 

Цього літа український бренд пропонує зосередитися на стриманих кольорах: чорному, що схожий на піщані пляжі Ісландії. Зеленому, який подібний не на яскраве пальмове листя, а на відтінок спіненої води. Сірий нагадує скелі, які подібно до самої тканини виблискують на сонці.  Хвилі, що розтинають берег, втілилися у вирізах та зав’язках, які теж можуть бути асиметричними або спокійними, як море під час відпливу. 

Beach bliss: нова літня колекція купальників Fox lingerie-Фото 1

 

У пошуках нового візуального вираження Fox lingerie прийшов до комфортного для себе міксу сексуальності та комфорту, що вдало між собою поєднуються. Для прихильниць класичного бікіні та рівномірної засмаги бренд підготував модель у сяйливому нефритовому кольорі. У двох версіях представлений купальник бандо: з перетинкою-вирізом і металевим напівкільцем на топі та плавках. Універсальністю виділяється й модель халтер із закритою лінією декольте та бретелями, зафіксованими на шиї.    

Не важливо, де ви опинитеся цього літа у купальнику Fox lingerie: біля басейну, океану десь на берегах Португалії чи в заміському комплексі відпочинку. Адже всім відомо, що людина прикрашає місце, а не навпаки. У новій колекції кожен купальник доповнить будь-яку жіночу фігуру та створить особливий настрій незалежно від обставин, місця перебування чи погоди,

— ділиться засновниця бренду Юліана Гензель.

Beach bliss: нова літня колекція купальників Fox lingerie-Фото 2
 
Beach bliss: нова літня колекція купальників Fox lingerie-Фото 3
 
Beach bliss: нова літня колекція купальників Fox lingerie-Фото 4

Читайте також: Новий дроп купальників від бренду ELEGANCE

Замовити купальники можна на сайті Fox lingerie або на сторінці бренду в Instagram.

Статьи по теме