UA
  RU

  Small Talk: Іван Фролов, дизайнер та автор вбрання, в яких українські зірки крокували червоною доріжкою на Каннах-2022

  Редагувати переклад
  На Каннському кінофестивалі цього року одразу два фільми взяли участь у конкурсній программі. Актриса Соломія Кирилова ("Памфір") та актори Маргарита Бурковська та Любомир Валівоць ("Бачення метелика") обрали для червоної доріжки та фотоколу вбрання від бренду FROLOV. Іван Фролов, засновник та креативний директор FROLOV, розповів про співпрацю з акторами та про своє ставлення до селебріті, які обирають національні кольори України для гучних івентів.  

  Іван Фролов


  Як відбувалася ваша співпраця з кінопродюсерами та акторами, які брали участь у Каннському кінофестивалі? 

  FROLOV – це бренд, що постійно надихається кіно. І до того ж ми неодноразово співпрацювали з найкращими українськими кінофестивалями. Ми були головними модними партнерами Одеського кінофестивалю та ювілейної 50-ї Молодості. Можливо, це і стало однією з причин, чому до нас звернулися дві чудові команди українських фільмів, що взяли участь у конкурсній програмі Канн. Для нас було честю одягати акторів та режисера «Бачення метелика» й актрису стрічки «Памфір». Все відбувалося в найкращих традиціях FROLOV: ми мали змогу провести примірки в Києві, перед цим обговоривши задачі команди та наше бачення акторів на червоному хіднику.


  Соломія Кирилова

  Фото: Blaise Tassou

  Памфір Канни 2022

  Фото: Blaise Tassou

  Хто наполіг на чевоному костюмі для актора Любомира Валівця, чий вихід вже встигли порівняти з появою в червоному на іншому кінофестивалі Джареда Лето? В тім, червоний — самий небезпечний колір для доріжки. 

  Фінальне рішення про образ Любомира приймала стилістка команди. Але я хочу зазначити, що у червоному костюмі він з’явився на фотоколі, а не хіднику. І саме там це виглядало дуже доречно та водночас яскраво. Цей образ контрастував з білим комбінезоном Рити – виконавиці головної жіночої ролі «Бачення метелика». Тому, на наш погляд, все виглядало дуже гармонійно.


  Бачення метелика

  Фото: instagram/butterfly_vision_movie

  Ви слідкуєте за гостями червоних доріжок?

  Нас цікавлять актуальні виходи та вибори образів тих селебрітіс, з якими ми також плануємо співпрацю. Але головна наша увага завжди прикута до зірок у наших речах, вони надихають та радують нас найбільше. 

  Цього року ми особливо прискіпливо спостерігаємо за доріжками, в очікуванні хто з зірок обере для доріжки вбрання у, символічних для українців, блакитно-жовтих кольорах. Як ви вважаєте, чи не надається даному вчинку перебільшене значення?   Для нас дуже важливо транслювати українські символи, але це надважливо робити, викликаючи до них повагу. На жаль, деколи це може просто виглядати як хайп або бути взагалі недоречним. На мою думку, в таких випадках це лише підриває авторитет країни, а не підтримує її. Кожен публічний вихід такого масштабу має бути детально продуманий, адже він в будь-якому випадку буде обговорюватися і тоді він повинен викликати захват, а не негативні емоції. 

  Я пам’ятаю, що ви любите читати. Як війна вплинула на ваше хобі?


  На жаль, зараз все читання зводиться до новин та робочих документів. Поки що концентруватися на чомусь іншому дуже складно.

  Читайте також: У КАННАХ З ОВАЦІЯМИ ВІДБУЛАСЯ СВІТОВА ПРЕМ’ЄРА ФІЛЬМУ «ПАМФІР»

  Статьи по теме