UA
RU

Go_A ЗАПЛЕЛИ ШУМА В ЦЕНТРІ КИЄВА

23 вересня в галереї Д12 Go_A зустрілися зі своїми шанувальниками на теплий осінній концерт “для своїх”. Попри наближення локдауну, почути гурт приїхали гості зі всієї України та навіть з-за кордону.

Go_A ЗАПЛЕЛИ ШУМА В ЦЕНТРІ КИЄВА-Фото 1

Go_A ЗАПЛЕЛИ ШУМА В ЦЕНТРІ КИЄВА-Фото 2

Вже за півгодини до початку концерту гості згорали в очікуванні і кликали гурт, співаючи разом пісні. Вийшовши на сцену, музиканти з першої пісні розігріли зал настільки, що навіть найсором’язливіші глядачі почали самовіддано танцювати й підспівувати у весь голос, не в змозі стримувати захоплення. Незважаючи на те, що концерт тривав більше двох годин, глядачі не відпускали гурт зі сцени. Катерина запропонувала “заплести шума” на біс, і всі взялися за руки, об’єднавшись в єдиний організм.

Go_A ЗАПЛЕЛИ ШУМА В ЦЕНТРІ КИЄВА-Фото 3

Go_A ЗАПЛЕЛИ ШУМА В ЦЕНТРІ КИЄВА-Фото 4

Читай также: Сара Джессика Паркер прокомментировала смерть друга и коллеги по “Сексу в большом городе” 

Окрім вже улюблених шанувальниками пісень, Go_A презентували нову пісню “Русалочки”. Вона стане першою ластівкою в концептуальному релізі, який планується згодом. Експромтом стало виконання а капела стародавньої народної пісні “Видно річку здалека» — і зал, який ще хвилину тому шумів і підспівував, завмер, заворожений українським багатоголоссям.

Go_A ЗАПЛЕЛИ ШУМА В ЦЕНТРІ КИЄВА-Фото 5

Go_A ЗАПЛЕЛИ ШУМА В ЦЕНТРІ КИЄВА-Фото 6

Після концерту Go_A планує сконцентруватися на творчому аспекті роботи та фіналізувати новий матеріал. Додатково, на осінь заплановані європейські активності, направлені на промоцію музики гурту на території світу. Нагадаємо, що після потрапляння пісні “Shum” на топові позиції світових музичних чартів, колектив отримав пропозицію співпраці з найбільшим світовим лейблом Universal; контракт було підписано у серпні.

Фото з концерту: Оля Закревська (Oli Zitch)

Статьи по теме