UA
RU

Вийшов офіційний постер 77-го Каннського кінофестивалю

Опубліковано офіційний постер 77-го Каннського кінофестивалю. На ньому зображено сцену з фільму Акіри Куросави 1991 року «Серпнева рапсодія».

Вийшов офіційний постер 77-го Каннського кінофестивалю-Фото 1

77-й Каннський кінофестиваль опублікував офіційний постер. На ньому зображено сцену з фільму Акіри Куросави 1991 року «Серпнева рапсодія».

«Вся поетична краса, гіпнотична магія та уявна простота кіно проявляються в цій сцені «Серпневої рапсодії». Автором стрічки є великий японський майстер Акіра Куросава. На той час йому було 81 рік. У цьому фільмі, представленому поза конкурсом у Каннах у 1991 році, бабуся, яка стала жертвою бомбардування Нагасакі 9 серпня 1945 року, передає свою віру в любов і чесність як захист від війни онукам і американському племіннику. З ніжністю і спогляданням. Передостанній фільм режисера стрічок «Сугата Сансіро», «Рашьомон», «Сім самураїв», «Дерсу Узала» та «Під стукіт трамвайних коліс» нагадує нам про важливість об’єднання та пошуку гармонії в усьому», — розкривають ідею організатори кінофестивалю. 

77-й Каннський кінофестиваль проходитиме з 14 по 25 травня. Головою журі стане режисерка Грета Гервіг. Відкриє кінофестиваль стрічка режисера Квентіна Дюп’є «Другий акт». Почесну Золоту пальмову гілку цього року отримає режисер, сценарист і продюсер Джордж Лукас. Нагородження відбудеться на церемонії закриття 77-го Каннського кінофестивалю 25 травня. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Hartland Villa / Festival de Cannes

Читайте також: ВІД СОЛОДКІХ ПОЦІЛУНКІВ ДО СЕКС-ЕСТЕТИКИ ВІД ЛІНЧА: ПРИГАДУЄМО ВИДАТНУ ІСТОРІЮ ПОСТЕРІВ КАННСЬКОГО КІНОФЕСТИВАЛЮ

Статьи по теме