UA
RU

Найвпливовіші люди 2022 року: згідно версії Time

В щорічний рейтинг журналу Times ввійшов Володимир Зеленський.

Кожен рік авторитетні видання підбивають свої висновки та визначають впливових людей в різних категоріях. Так, Time оголосив власний рейтинг 100 найвпливовіших персон цього року.

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от TIME (@time)

В рейтинг включені особистості з різних категорій: політики, актори, громадські діячі, спортсмени,митці та інші люди, до яких прислуховувались та брали приклад. Для зручності видання Times розділило номінації на декілька розділів: “Піонери”, “Титани”, “Новатори”, “Артисти”, “Лідери” та “Ікони”.

До цього рейтингу увійшов наш президент Володимир Зеленський, який зайняв своє почесне місце в розділі “Лідери”. Колонку з описом до нього написав Джо Байден. Також до цього списку внесли Володимира Путина, анотація до якого написав Олексій Навальний.

Країни вільного світу, натхненні прикладом президента Володимира Зеленського, стали більш рішучими та цілеспрямованими, ніж будь-коли за останній час. За підтримки США, наших союзників та партнерів він залишив свій слід в історії та довів світові, що Україна існуватиме довго, а її народ, зрештою, здійснить демократичне майбутнє, якого він так довго бажав,

– написав Джо Байден.

Читайте також: Small Talk: Дмитро Сухолиткий-Собчук, режисер фільму «Памфір», який презентовано на Каннському кінофестивалі

В категорію “Артист” увійшли Зої Кравіц, Ендрю Гарфілд, Сара Джессіка Паркер, Амада Сейфрід, Ченінг Татум, Міла Куніс та, навіть, комік Піт Девідсон.

До розділу “Новаторів” внесли нашу улюблену Зендаю, навіть немає сумнівів, що вона опинилась в цій категорії. По сусідству  знаходиться грузинський дизайнер Демна, а також керівниця глобального телебачення Netflix белла Баджарія.

“Титанами” цього року стали Кріс Дженнер, Саллі Руни, Опра Вінфрі та інші. А ось “Ікона” в 2022 році стали співачка Адель, актор Кіану Рівз, американська акторка Ісса Рей та інші. 

Статьи по теме