Перша Всеукраїнська щорічна премія для дітей України KIDS GRAVITY TOP-100

У столичному готелі Hayatt Regency Kyiv відбулася Перша Всеукраїнська щорічна премія для дітей України “KIDS GRAVITY TOP-100”.

Перша Всеукраїнська щорічна премія для дітей України KIDS GRAVITY TOP-100-Фото 1

Основна мета проєкту: підтримка обдарованих дітей і молоді, сприяння відновленню культурної інтеграції та психологічна підтримка переселенців, дітей війни, дітей-сиріт для об’єднання у творчій спільноті разом з українськими артистами, митцями, спортсменами та відомими діячами.

Традиційно вечір розпочався з хвилини мовчання та виконання Державного Гімну України Софією Нерсесян у супроводі  Оркестру почесної варти окремої Президентської бригади.

Неперевершені ведучі заходу: шоумен та телерадіоведучий Андрій Чорновол, телеведуча та  модель Лілія Ріпка та володарка премії Надія нації Ксенія Срібна. В цей вечір гості насолоджувалися виступами зірок українського шоубізнесу: Амадора Лопеса, Катерини Бужинської та Михайла Грицкана, дуету Анна-Марія, Люсі Кави, Софії Єгорової.

Перша Всеукраїнська щорічна премія для дітей України KIDS GRAVITY TOP-100-Фото 2

Перша Всеукраїнська щорічна премія для дітей України KIDS GRAVITY TOP-100-Фото 3

Перша Всеукраїнська щорічна премія для дітей України KIDS GRAVITY TOP-100-Фото 4

На захід також завітали сім’ї з дітьми  з центрів «ЯМаріуполь.Київ», якими опікується  ГО FENIX CHARITY. «ЯМаріуполь» — це  масштабний проєкт, де маріупольці працюють для маріупольців та допомагають тим, хто був змушений покинути рідні домівки. В центрах «ЯМаріуполь.Київ» надають гуманітарну, медичну, психологічну та юридичну допомогу, функціонує дитяча кімната та працює побутовий центр. Також регулярно проводяться розважальні заходи для дітей та дорослих — майстер-класи, екскурсії та свята.

На гостей очікувала велика концертна програма від дитячих колективів — співаків, танцюристів, гімнастів, діджеїв, Софії та Марії Нерсесян, Альбіни Саркісян,  DJ POLINKA та VOVKA BRUS. Впродовж заходу прозвучали хіти сьогодення, які не виходять з музичних YouTube-трендів та хіт-парадів різноманітних стрімінгів.

Перша Всеукраїнська щорічна премія для дітей України KIDS GRAVITY TOP-100-Фото 5

Перша Всеукраїнська щорічна премія для дітей України KIDS GRAVITY TOP-100-Фото 6

Перша Всеукраїнська щорічна премія для дітей України KIDS GRAVITY TOP-100-Фото 7

Перша Всеукраїнська щорічна премія для дітей України KIDS GRAVITY TOP-100-Фото 8

«Ми б хотіли створити унікальне середовище для талановитих українських дітей та їх сімей, щоб вони могли знайти себе та відчути підтримку. Важливо, заохочувати дітей та молодь залишатися в Україні й будувати своє яскраве майбутнє на Батьківщині», — розповідає засновниця премії Марина Філіпенко.

Нагороди за свої таланти та досягнення отримали юні танцюристи, співаки та співачки, спортсмени, блогери.

Читайте також: SMALL TALK: ПРОДЮСЕРКА ОЛЬГА ЧЕРЕПАНОВА ПРО РОБОТУ З НАЙВИМОГЛИВІШОЮ АУДИТОРІЄЮ – ДІТЕЙ 

Статьи по теме