Прем’єра українського фільму «Чому я живий»

Днями в кінотеатрі «Оскар», у ТРЦ Gulliver, відбулися пресзаходи епічної історії знятої за мотивами реальних подій «Чому я живий». Стрічку створено Одеською кіностудією за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Чому я живий 4

У заходах взяли участь режисер фільму Віллен Новак, голова правління Одеської кіностудії та генеральний продюсер стрічки Андрій Осіпов і продюсерки Анна Дочева та Олена Дементьєва, а також актори стрічки.

За словами Андрія Осіпова стрічка є важливою та знаковою, адже започатковує нову добу в історії створення українського кіно Одеською кіностудією: «Два роки тому ми відсвяткували 100-ту річницю кіностудії, а сьогодні з гордістю презентуємо стрічку Віллена Захаровича Новака – «Чому я живий». Фільм вражає і зачіпає глибинні струни душі, а ще вчить нас людяності та показує, що за будь-яких обставин та системи важливо залишатися людиною. Цю стрічку неможливо просто дивитися, а тільки проживати разом з головними героями». Продюсер також зазначив, що фільм вже отримав перший міжнародний контракт з компанією Europa Films й готується до релізу країнами Скандинавії. Окрім того, тривають перемовини стосовно прокату в Ізраїлі.


Чому я живий

Ніщук

Чому я живий 1

Чому я живий 3

Чому я живий 4

Чому я живий 5


Чому я живий 2

Актори, які зіграли головні ролі, розповіли, що відчували надзвичайну відповідальність, адже намагалися пропустити крізь себе трагічні події часів війни. Проте прагнули втримати баланс між комедійною та драматичною лінією гри, закладеної режисером.

Фото надала компанія B&H

Статьи по теме
x