UA
  RU

  Скетчком «Фіма»: Ольга Сумська про участь у новому комедійному проєкті телеканалу «Дом»

  З 20 грудня на телеканалі "Дом" виходить український комедійний скетчком "Фіма". Це дотепний погляд на тему сімейних стосунків. У центрі сюжету — велика родина. Фіма — вдень фінансист, а ввечері — стендап-комік. Настя — його вагітна дружина. Кіра — їхня 8-річна донька. Крім того, в житті молодої сімʼї беруть активну участь батьки Насті — Наталія Василівна та Костянтин Іванович.
  Скетчком «Фіма»: Ольга Сумська про участь у новому комедійному проєкті телеканалу «Дом»-Фото 1

  Зйомки серіалу «Фіма». Фото: kanaldom.tv

  Серіал розповідає, як із посмішкою вирішуються будь-які важливі справи у звичайній родині — від непорозумінь у стосунках до побутових рішень. Як виховувати дітей (як маленьких, так і дорослих)? Як знайти компроміс у суперечках? Як справедливо розподілити побутові справи? Як допомогти та підтримати близьких, не посваритися вщент із батьками, порозумітися з людиною, яка думає зовсім не так, як ти. 


  Скетчком «Фіма»: Ольга Сумська про участь у новому комедійному проєкті телеканалу «Дом»-Фото 2

  Олександр Суворов та Ольга Сумська. Фото: kanaldom.tv

  Персонаж Ольги Сумської — мама дорослої, вже заміжньої жінки, яка сама має доньку шкільного віку. З будь-якого приводу у неї є власна думка, яку вона вважає за необхідне всім донести. Зокрема, що жінка — «двигун» сім’ї. І що її доньці варто ставитись до життя простіше. А ще вона нетипово прихильна до зятя.

  Акторка розповідає, як разом із режисером вони створювали цього персонажа — Наталію Василівну.


  Моя роль мами та бабусі в серіалі «Фіма» ― трохи інфантильної, непростої жінки. Режисер Кирило Бін просив мене не говорити у кадрі «побутово», а трохи додавати мамі «придуркуватості». Інколи хотілося зірватися на скандальну емоцію, але Кирило знову просив зіграти дубль. Вибух всередині ― зовні стриманість!

  — говорить акторка.

  Героїня Сумської в серіалі «Фіма» не стереотипна. Інтелігентна викладачка в університеті віком 50+, що досі приваблива, але водночас по-своєму кумедна. Завдяки їй ми починаємо бачити українку інакше — більш складною та неоднозначною.


  Скетчком «Фіма»: Ольга Сумська про участь у новому комедійному проєкті телеканалу «Дом»-Фото 3

  Єфим Костянтинівський та Ольга Сумська. Фото: kanaldom.tv

  Ольга з ентузіазмом приєдналася до проєкту, оскільки її надихають цікаві сюжетні лінії, героїні з характером та перевтілення. Натомість «Фіма» отримав персонажа, якого Сумська зіграла з властивою їй елегантністю й одночасно з гумором. При тому, що знімати комедію, як визнає сама актриса, ― найскладніша справа.

  «Тут, на майданчику, тобі все здається смішним. А потім дивишся у кадрі ― і де все поділося?! Сміються, зазвичай, з першого дубля, якщо він дійсно смішний. А далі йде розкадровка. І це вже інші емоції ― зосередженості. Але дуже багато потім додає монтаж і музика. Хоча успіх у кіно ніколи не можна гарантувати ― це як лотерея. Найголовніші фактори, звісно, ― акторський ансамбль і сценарій. Коли все завдяки їм складається як пазл, тоді фільм, найчастіше, і досягає успіху«, — зазначає Ольга Сумська.

  Скетчком «Фіма»: Ольга Сумська про участь у новому комедійному проєкті телеканалу «Дом»-Фото 4

  Ольга Сумська та Дарина Легейда. Фото: kanaldom.tv

  Стосунки з партнерами по майданчику в Сумської склалися дуже вдало.  «Мамою Дарʼ’ї Легейди я вже була у кількох серіалах. Тому ми відчуваємо одна одну з півслова. Ну і вся сімейка взагалі нівроку! Фіма, на мій погляд, просто неймовірний! Для мене Фіма Константиновський ― це феєрверк, вибух! Коли я вперше зустрілась із ним на майданчику, одразу почула: «Вітаю! Я не актор! Одразу попереджаю!». А потім Фіма зайшов у кадр, і я зрозуміла, що він кращий за будь-яких професійних акторів. Боюсь перехвалити, щоб не задер носа!» — продовжує вона.

  Наскільки теплі стосунки акторів на зйомках допомогли зобразити справжню родинну атмосферу та щирі почуття ― дивіться з 20 грудня в ефірі телеканалу «Дом» та на Youtube-каналі «Отдыхай ДОМа».


  Статьи по теме
  x
  x