UA
  RU

  «The art of charitу»: Як відбувся головний благодійний захід зими 2020

  Редагувати переклад
  В колаборації з Міжнародним самітом мерів та Milano Torino Vermuteria Marie Claire вдалося зібрати 250 000 гривень лише за один вечір.

  «The art of charitу»: Як відбувся головний благодійний захід зими 2020-Фото 1


  Проблема неінклюзивності українських міст з одного боку пов’язана з радянською спадщиною, де не думали про людей з інвалідністю, а з іншого – з байдужістю та нерозумінням, наскільки недружньою є міська інфраструктура. На жаль, змінити сприйняття може лише досвід, або позиція лідерів думок, медіа, влади та суспільства разом. 

  Міжнародний саміт мерів, місія якого знаходити кращі рішення для міст, вирішив донести до суспільства важливість теми інклюзії через моду. Його засновниця, Ірина Озимок започаткувала колаборацію з інклюзивним ательє Lady Di, а її результатом стала капсульна колекція хустин «Руйнувати бар’єри легко. Разом!» з малюнками дітей з аутизмом та синдромом Дауна, які займаються арт-терапією в «Сонячній майстерні» у Львові. Малювання та творчість загалом допомагають дитині не лише висловити внутрішній світ в арт-манері, але й бути більш інтегрованою в суспільстві, розвивати нові навички. 


  Marie Claire, а також партнери заходу Міжнародний саміт мерів та Milano Torino Vermuteria, поставили на меті зібрати 300000 гривень для підтримки розвитку творчого потенціалу учнів студії “Сонячна майстерня”.

  16 грудня на благодійному заході вдалося зібрали майже повну суму — 250 000 гривень. Проте, ті лоти, які не було придбано впродовж події, можна знайти на спеціальний сторінці аукціону в Інстаграм. А тому організатори благочинної ініціативи впевнені, що загальна мета буде досягнута з легкістю. 

  Підтримати ініціативу вирішило чимало усвідомлених брендів, компаній та організацій. Офіційними меценатами аукціону стали Abramovych art, Victoria museum, CHEGO jewelry, Арда-трейдінг художник Роман Мінін, художниця Анна Кострицька, Ксенія Кошкіна та інші. Вони передали спеціальні лоти для аукціону. Унікальним лотом стала картина, яку було створено вже на самій події талановитою художницею Андріанкою Чухній. Коштовна камея, фотосесія, вінтажний посуд, брендові аксесуари, елементи інтер’єру, декілька неймовірних мистецьких творінь, вечеря із відомими людьми та ще багато цінних придбань очікували на тих, хто вирішив підтримати благодійну ініціативу. 


  Всі отримані кошти будуть передані “Сонячній майстерні” для облаштування центру та закупівлі необхідних для мистецтва інструментів та матеріалів. 

  «The art of charitу»: Як відбувся головний благодійний захід зими 2020-Фото 2

  «The art of charitу»: Як відбувся головний благодійний захід зими 2020-Фото 3  «The art of charitу»: Як відбувся головний благодійний захід зими 2020-Фото 4

  «The art of charitу»: Як відбувся головний благодійний захід зими 2020-Фото 5


  «The art of charitу»: Як відбувся головний благодійний захід зими 2020-Фото 6

  «The art of charitу»: Як відбувся головний благодійний захід зими 2020-Фото 7

  «The art of charitу»: Як відбувся головний благодійний захід зими 2020-Фото 8


  «The art of charitу»: Як відбувся головний благодійний захід зими 2020-Фото 9

  «The art of charitу»: Як відбувся головний благодійний захід зими 2020-Фото 10

  «The art of charitу»: Як відбувся головний благодійний захід зими 2020-Фото 11

  Статьи по теме