UA
RU

Від музи John Galliano та DIOR до української артистки: K.E.D.R.O.V.A презентує свій новий Vsesvit

Співачка K.E.D.R.O.V.A (Женя Кедрова) презентує свій новий сингл Vsesvit. Це її друга композиція. 

Від музи John Galliano та DIOR до української артистки: K.E.D.R.O.V.A презентує свій новий Vsesvit-Фото 1

У минулому дівчина була топмоделлю, брала участь у Тижнях моди в Лондоні, Нью-Йорку, Мілані, Парижі, Токіо, співпрацювала з DIOR, John Galliano та іншими світовими брендами. Довгий час вона мешкала в Японії, а після повернення до України змінила подіум на музичну індустрію й розпочала все з нуля. Спершу працювала ведучою ранкового шоу на радіо Europa Plus, а потім вирішила створювати власну музику. Сьогодні Женя під сценічним ім’ям K.E.D.R.O.V.A представляє відео на пісню Vsesvit — це тендітна й навіть інтимна лірика першого весняного кохання, створена у співпраці з Юрієм Хусточкою (“Океан Ельзи”, Esthetic Education).

“В музиці недостатньо бути топмоделлю — потрібно бути унікальною музичною одиницею. Мій Vsesvit — історія кохання, в якій жінка хоче бути тендітною дівчинкою й власним всесвітом для коханого. Кожна жінка хоче бути щасливою в коханні, але й водночас незалежною. Кохаймо та не боїмося починати все спочатку”, — коментує K.E.D.R.O.V.A.

Від музи John Galliano та DIOR до української артистки: K.E.D.R.O.V.A презентує свій новий Vsesvit-Фото 2

“Ми володарі дум, ми володарі снів”, але маємо пам’ятати, що ми також володарі власного всесвіту. Сьогодні він може бути одного пантону, а вже завтра іншого, який робить нас сучаснішими, іншими, але завжди чесними перед собою.

“Із поверненням в Україну моє життя повністю змінилося: нова сфера діяльності, нові люди, нові відчуття. Війна та ще безліч випробувань, які проходить зараз кожен українець. Я не знаю яким було б моє життя, якби я продовжила мешкати в Японії. Але я щаслива, що знайшла в собі сили все змінити”, — розповідає Женя.

Читайте також: SMALL TALK: ДМИТРО СВІТЛОВ (BE_CA_DI) ПРО ЛЕЙБЛ ЕЛЕКТРОННОЇ МУЗИКИ ОЧІ ТА БІЛЬШЕ 

Статьи по теме