UA
RU

Модульні поселення HOMEUA та Leo States: як українки з multimedia збирають кошти на допомогу країни

Редагувати переклад
До 100-го дня війни ініціативна група мультимедійних студій України анонсувала новий проєкт HomeUA. Ціль проєкту, ініційоваго амбітними дівчатами - відбудувати Україну та повернути відчуття дому всім тим, хто втратив його через війну, та не має коштів на новий.

HOMEUA та Leo States 2

«Коли війна, кожна жінка стає ще сильнішою духом та готова до рішучих кроків. Потрібні дії от і ми діємо».

HOMEUA та Leo States

Наразі, завдяки прямим донатам бізнес-партнерів Leo States вже майже завершено будівництво першого квартала на 10 модульних будинків у м.Хоросно (Львівська область). 

Для поселень вже узгоджено більше 10 ділянок різного розміру. Це землі державної і приватної власності, усі вони будуть передаватися проекту на умовах безкоштовного користування на необхідний термін. Черга на заселення формувалася відпочатку з актуальних груп людей, розміщених у Львівській області. В місцях розміщення вимушено переселених українців пропонували заповнювати спеціальну онлайн-форму. Зараз у черзі понад 50 сімей. Перше містечко розраховано на 10 сімей. Розміщення повністю безоплатне. 

Модульні поселення HOMEUA та Leo States: як українки з multimedia збирають кошти на допомогу країни-Фото 3

Модульні поселення HOMEUA та Leo States: як українки з multimedia збирають кошти на допомогу країни-Фото 4

На цей момент вже зібрано більше 8,5 млн. грн, які надходять зі всього світу на рахунки благодійного фонду ФУНДАЦІЯ ДРУЗІВ УКРАЇНИ. Збір кошт має два вектора: за допомогою прямого пошуку донорів, а також тематичної NFT-колекції, команда збирає кошти на створення тимчасових поселень в безпечних регіонах країни. Команда почала працювати над розробкою з перших днів війни.

“Ми якраз завершували один масштабний міжнародний проєкт і мали вносити останні корекції, коли вся моя команда прокинулася від серен. Відразу було прийнято рішення передислокуватися на Захід України. Що у нас проблеми з житлом — стало очевидно відразу. Одного разу ми підключали компи прямо з льоху дому. І це ще був фарт. Тому уся наша студія підтримала ініціативу збору кошт саме на тимчасове житло.” Ділиться продюсер студії Naos — Стефанія Соловйова. 

Компанія відразу почала розробляти charity колекцію цифрового мистецтва задля подальшого продажу і шукали партнерів, щоб реалізувати зібрані кошти за обранними цілями.

“Ми спілкувалися і з представниками класичного будівельного сегменту і, навіть, намагалися прорахувати увесь продакшн поселень самостійно. Але після зустрічі з ініціативною групою LEO STATES — зрозуміли, що нам по-дорозі. По-перше, у команді вже було понад 30 людей, серед них топ-менеджмент та керівники бізнесів електрозаправок ТОКА, платіжного крипто-сервісу CoinsPaid, — це давало відчуття довіри. По-друге, вони представили готове рішення забудови під ключ — від земель та інфраструктури майбутніх містечок, до плану управління благодійним фондом.” ділиться Ліна — маркетинг директор проєкту. 

Наразі,  завдяки прямим донатам бізнес-партнерів Leo States вже майже завершено перший квартал на 10 модульних будинків у м.Хоросно (Львівська Область). На цей момент вже зібрано більше 8,5 млн. грн, які надходять зі всього світу на рахунки благодійного фонду ФУНДАЦІЯ ДРУЗІВ УКРАЇНИ. 

“ Після того як LEO STATES вже майже завершили створення першого кварталу поселення, багато хто з донорів зрозумів що нам можна довіряти і наразі ми маємо вже абияку чергу з охочих долучитись до фінансування нашого благодійного проекту”, — Юлія Дугіна, займається розвитком проєкту і розказує про пошук донорів.

Для поселень вже узгоджено більше 10 ділянок різного розміру. Це землі державної і приватної власності, усі вони будуть передаватися проекту на умовах безкоштовного користування на необхідний термін. Наразі проєкт HOMEUA закінчив розробку унікальної благодійної арт-колекції, яка налічує 10 тис. Об’єктів і узгоджує деталі запуску продажу в найближчий місяць:.

“У колекції також передбачена гейміфікована механіка для майбутніх власників токенів і їх пряма участь у створенні поселень. Саме під цю ініціативу ми відводимо 100 майбутніх житлових юнітів і дещо змінюємо підхід до їх створення. HomeUA — це не просто картинки, а справжній фіджитальний проєкт.” — каже арт-директор NFT — Олександр Бутенко. 

Більше подробиць можна знайти на сайті проєкту.

Читайте також: HUTIR – ПРОСТІР ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ З УКРАЇНИ, ЩО ВТРАТИЛИ СВОЮ ДОМІВКУ

Статьи по теме