Прем’єра українсько-турецької стрічки «Софія» у Каннах

Презентація режисерської версії фільму та головна героїня стрічки Яна Рай на червоному хіднику кінофестивалю.

У межах 77-го Канського кінофестивалю відбулася прем’єра режисерської версії українсько-турецької стрічки «Софія», яку з повною впевненістю можна назвати міжнародною, адже до сюжетної лінії вплетена і казахська культура, а пост-продакшном фільму займалася одна із провідних іспанських компаній.

Прем’єра українсько-турецької стрічки «Софія» у Каннах-Фото 1

Прем’єра пройшла із неабияким успіхом, приковуючи особливу увагу до яскравого сюжету, актуального у наш час. У фільмі зіштовхуються культури кількох країн, де крізь непорозуміння та конфлікти між різними національностями врешті народжується глибоке розуміння та єдність.

Прем’єра українсько-турецької стрічки «Софія» у Каннах-Фото 2

Стрічка демонструє глибинні трансформації особистості на життєвому шляху, процес формування істинного зв’язку з Богом, звільнення від ілюзій та хибних асоціацій, які манять своєю яскравою обгорткою. Врешті, справжні цінності, в основі яких любов і добро приводять до найцінніших скарбів, де починається новий життєвий старт.

Прем’єра українсько-турецької стрічки «Софія» у Каннах-Фото 3

Фільм у межах кінофестивалю у Каннах особисто презентувала головна героїня та продюсерка стрічки Яна Рай.

«Цей фільм для мене — не просто робота, а шлях до розуміння моєї власної ідентичності через дзеркало різних культур. Ми створили «Софію» як міст, що з’єднує серця та розуми людей з різних куточків світу», — коментує Яна.

Прем’єра українсько-турецької стрічки «Софія» у Каннах-Фото 4

Поза низкою заходів, що пройшли на території українського павільйону Канського кінофестивалю, акторка та продюсерка відвідала і заходи, присвячені презентаціям міжнародних стрічок.

Прем’єра українсько-турецької стрічки «Софія» у Каннах-Фото 5

Для червоного хідника кінофестивалю цьогоріч Яна обрала ефектні сукні бренду Aylin, української дизайнерки Айлін Грушовенко.

Статьи по теме