UA
RU

Бренд Limarenko презентував Різдвяний дроп «Motanka»

Редагувати переклад

Український бренд з переробки одягу Limarenko, взяв за традицію випускати не зимові колекції, а Різдвяні. Цей рік теж не виключення.

Бренд Limarenko презентував Різдвяний дроп «Motanka»-Фото 1

Напередодні Різдва, бренд презентує невеликі дропи, які наповнені українським духом, традиціями та символами. Саме переробка та відтворення українського етно стилю у сучасній інтерпретації лежать в основі одягу Limarenko.

З кожною колекцією, ми задіюємо все більше різновидів матеріалів до переробки. З кожною колекцією, все глибше занурюємось у вивчення українських символів та традицій, які потім відтворюємо на сучасних виробах…

— каже дизайнерка бренду, Оля Лимаренко.

Бренд Limarenko презентував Різдвяний дроп «Motanka»-Фото 2

Виразною відмінністю бренду є робота з чоловічими піджаками, сорочками білого та блакитного кольору, акцентним декором та аксесуарами. Цього разу за основу була взята лялька мотанки, яка символізує оберіг в українській культурі. Такі ляльки уособлювали собою єднання сімейних зв’язків поколінь. Мотанка – символ добра та благополуччя, символ надії на краще та сильний сакральний предмет. Перші мотанки почали виготовляти близько 5 тис.років тому.


Бренд Limarenko презентував Різдвяний дроп «Motanka»-Фото 3

Особливими українські мотанки робить той факт, що відтворювались лише жіночі образи та інколи дитячі. Мотанки створювались з натуральних матеріалів, ниток та декорувались вишивками. Все це дизайнерка добре відтворила у своїх виробах.

Часто на сукнях ляльок вишивались й інші символи-обереги, які додавали ще більшої сили. Одним з них є лелека. Його також можна неодноразово побачити на піджаках та аксесуарах.

Бренд Limarenko презентував Різдвяний дроп «Motanka»-Фото 4

До колекції увійшли укорочені піджаки з гострими акцентними чашками, вкорочені сорочки з українськими традиційними символами, квітами з вінтажної пряжі, шнурівки та звичайно ж бахрома. У кожній колекції вона відтворюється у найрізноманітніших варіаціях, матеріалах та техніках.

Бренд Limarenko презентував Різдвяний дроп «Motanka»-Фото 5

Вперше було задіяно в роботу натуральну шкіру. Високі мітенки на шнурівці, яскраві провокаційні топи та вставки на піджаках, все це виконано саме з неї.

Своїми колекціями бренд хоче показати, що Україна — це душа, символи та традиції якої можуть бути з нами кожного дня і скрізь. Навіть у сучасному світі. Навіть на сучасному одязі. 

Статьи по теме