UA
  RU

  Продовження "Сексу у великому місті" стартувало зі втрати одного з головних героїв 

  Якщо ви не готові до спойлерів, краще не заглиблюватися в матеріал. 
  
  
  Продовження "Сексу у великому місті" стартувало з втрати одного з головних героїв - Фото 1

  І ось так просто творці сіквела "Секс у великому місті" вбили... містера Біга. Упевнені, ніхто з фанатів не очікував на те, що такого масштабного героя, який у минулому був для Керрі Бредшоу чи не центром Всесвіту, спишуть з рахунків уже в першому епізоді. 


  9 грудня, вперше з 2010 року, ми побачили хоч і не квартет, але трійку головних героїнь найпопулярнішого серіалу 2000-х знову разом. 

  Керрі, яка намагається розібратися з хаосом у своєму житті формату 50+, наприкінці дебютного епізоду приходить додому і бачить Біга у непритомному стані. Тендітне серце і важкі фізичні навантаження, як виявилося, несумісні. На руках у Керрі містер Біг зустрічає останні миті життя. 


  Чи варто згадувати, що віддані шанувальники серіалу залишилися дуже незадоволені таким розвитком подій? 

  Читай також: Ретро-натхнення: Кім Кардаш'ян показу архівні знімки себе та сестри 1994 року

  “Я намагаюся зрозуміти, як можна було вбити містера Біга у першій серії продовження. Керрі більше ніколи не буде щасливою? Нам довелося пережити 6 сезонів та 2 фільми, купу драми, щасливий кінець, а тепер ось це? Я вдаватиму, що це шоу ніколи не існувало заради власного щастя”, — написав один розчарований телеглядач у Твіттері. І слід зізнатися, що більшість фанатів серіалу згодна з подібними словами. 


  Продовження "Сексу у великому місті" стартувало з втрати одного з головних героїв - Фото 2

  Глядачів не влаштовує те, що творці проекту вирішили зруйнувати щастя Кері та Джона заради дешевої популярності. Після перегляду дебютної серії запитуєш: на що саме розраховував Кінг, коли писав такий сценарій? Дешеві прийоми з убивством основних персонажів - популярний трюк для мильних опер, але точно не для серіалів, що символізують зростання цілих поколінь. 

  Більше того, багатьох глядачів покоробила остання інтимна сцена у виконанні Керрі та Джона перед тим, як Біг вирушив на небеса. Не будемо вдаватися до подробиць, але цей момент безумовно був натхненний деякими сценами з драми “Бріджертони”. Якщо ви розумієте, про які “незручні” епізоди ми говоримо…   Дивним здається те, наскільки швидко Кінг позбавився Біга, а особливо у світлі того, що від героїні Кім Кеттролл творці також відмовилися. Добре, що Саманту хоч би не вбили. Втім, повірити в те, що найвідвертіша з усього квартету жінка могла просто забути про своїх "бойових подруг", важко віриться. 

   


  Статті на тему