UA
RU

Акторки Кетрін Винник і Іванна Сахно відвідали Київ

До Києва приїхали голлівудські зірки з українським корінням — акторки Кетрін Винник і Іванна Сахно

Акторки Кетрін Винник і Іванна Сахно відвідали Київ

5 травня фандрейзингова платформа United24 святкує рік роботи і зустрічає перших гостей. З такої нагоди до Києва завітали голлівудські акторки Кетрін Винник і Іванна Сахно. 

Акторки Кетрін Винник і Іванна Сахно відвідали Київ

Зірка серіалу «Вікінги», канадська акторка українського проходження, режисер і продюсер Кетрін Винник приєдналася до амбасадорів United24 у березні. Кетрін опікується напрямом «Відбудова України». Зокрема, вона відкрила збір на відновлення одного з 18 будинків у Київській області. Їх мають відбудувати у першу чергу. На відбудову цих будинків потрібно 719 млн грн. Завдяки міжнародним донорам вже зібрано більше половини необхідної суми. 

Hozier Іванна Сахно новий кліп Eat Your Young

Українська акторка Іванна Сахно працює у Голлівуді. Вона відома ролями у серіалі «Зоряні війни: Асока» та фільмах «Тихоокеанський рубіж: Повстання», «Шпигун, який мене кинув», «Пік страху». Від початку повномасштабного вторгнення росії Іванна активно підтримує Україну, відвідує мітинги, проводить зустрічі з американськими посадовцями, щоб прискорити допомогу українцям. 

Акторки Кетрін Винник і Іванна Сахно відвідали Київ

Разом з ними до столиці України приїхав креативний директор And Us Джеймі Кенневей, який створював проєкти для платформи United24; Мак Рейнольдс, менеджер Imagine Dragons, і Тай Арнольд, оператор-постановник гурту. Американський гурт Imagine Dragons став амбасадором United24 у липні 2022 року. Музиканти долучилися до збору коштів на автівки швидкої допомоги типу С. На зібрані кошти було придбано 92 автівки, за допомогою яких українські медики рятують життя важкопораненим. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: United24, Instagram / Katheryn Winnick

Читайте також: НЕХАЙ БУДЕ З КОЖНИМ ІЗ ВАС СИЛА: МАРК ГЕМІЛЛ ЗУСТРІЛСЯ ОНЛАЙН З УКРАЇНСЬКИМИ ВІЙСЬКОВИМИ

Статьи по теме