UA
  RU

  Ед Ширан опублікував відео роботу на пісню “2step”, зняту в Києві

  Плюс один знаменитий співак оцінив красу київських вулиць.


  Тільки вчора ми писали про те, що британський гурт Florence + The Machine поділився новим кліпом, знятим в Києві, як Ед Ширан також показав свою нову відеороботу.

  Ед Ширан опублікував відео роботу на пісню “2step”, зняту в Києві-Фото 1


  Столиця України стала місцем, де світові зірки знаходять натхнення. Так, британський співак Ед Ширан презентував новий кліп на пісню “2step”, яку він виконав разом із репером Lil Baby. Ед Ширан пройшовся по нічним вулицям нашої столиці, а також в кадр потрапила будівля механіко-математичного корпусу КНУ імені Тараса Шевченка.

  Відеоробота починається з передслова співака, в якому він розповідає про свою подорож до України та про людей, яких тут зустрів.

  Я зняв відео на 2step у Києві, в Україні, до того, як там почали відбуватися руйнівні акти насилля. Це був перший раз, коли я відвідав цю країну. Я відчував надзвичайну гостинність під час перебування там: від кожного члена знімальної групи до багатьох людей, яких я зустрічав під час відпочинку. Україна – це горда та стійка країна і я вдячний за те, що мені випав шанс зняти там мій кліп,


  – йдеться в повідомленні.

  Читайте також: Фронтмен Gogol Bordello, Лес Клейпул, син Леннона записали пісню про президента України

  Також Ед Ширан заявив, що планує всі гроші з авторських зборів від переглядів на YouTube пожертвувати на підтримку України.  Статьи по теме