UA
RU

Marsego представив спортивну колекцію

Редагувати переклад

Надихнувшись естетикою quiet luxury, Marsego відійшов від звичних вечірніх та коктейльних образів і представив спортивну колекцію.

Стиль «тиха розкіш» народився з ностальгії, але вдало поєднується з сучасними тенденціями. Головні характеристики — ніякої надмірності, лише стримані силуети, висока якість, приглушені відтінки та комфорт.

Marsego представив спортивну колекцію-Фото 1

Теніс та гольф, найбільш елегантні та вишукані види спорту, завжди асоціювалися з розкішним стилем життя та здавна приваблювали королівські родини й заможну молодь. Тому «тиха розкіш» і спорт знайшли втілення в новій колекції Marsego. Те, що раніше було виключно одягом для занять на корті чи в залі, тепер перетворилося на уніформу для будь-яких випадків життя.  

Marsego представив спортивну колекцію-Фото 2

Мініспідниці Marsego А-силуету з натурального матеріалу доповнені кишенями та нагадують форму тенісисток, а завершує образ ретро бомбер в тон. До колекції також увійшли спортивні костюми у яскравому рожевому кольорі та пастельних відтінках.

Marsego представив спортивну колекцію-Фото 3

Marsego представив спортивну колекцію-Фото 4

Базові майки в рубчик бренд випустив у декількох форматах — класичні та вкорочені. Хоч колекція відрізняється від попередніх коктейльних та вечірніх, дизайнерка Марина Морозова дотримується улюбленої кольорової гами: білі та бежеві відтінки розбавляють рожевий і блакитний.

Marsego представив спортивну колекцію-Фото 5

Marsego представив спортивну колекцію-Фото 6

Придбати речі з колекції можна в Instagram бренду, в магазинах у Києві, Львові чи Рівному.

Статьи по теме