UA
RU

Інститут костюма оголосив співголів і дрескод Met Gala 2024

Редагувати переклад

Інститут костюма оголосив співголів і дрескод балу Met Gala 2024 року. Подія відбудеться 6 травня напередодні відкритя виставки «Сплячі красуні: Пробудження моди». 

Інститут костюма оголосив співголів і дрескод Met Gala 2024-Фото 1

Інститут костюма оголосив співголів і дрескод балу Met Gala 2024. Цього року подія відбудеться 6 травня. Разом з Анною Вінтур бал очолять співак Bad Bunny, актор Кріс Хемсворт, співачка та акторка Дженніфер Лопес, акторка Зендая. На Instagram-сторінках Інституту костюма і музею Метрополітен з’явився ролик, у якому співголови створюють чат і обговорюють подію. Звідси читачі дізналися й про дрескод Met Gala 2024. Це — Garden of Time («Сад часу»). Щоб розкрити вказаний дрескод, автори додали у ролик картинку, яка може стати правильним джерелом натхнення. 

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от The Metropolitan Museum of Art (@metmuseum)

Нагадаємо, що раніше Інститут костюма оголосив тему балу Met Gala 2024. Ця тема — «Сплячі красуні: Пробудження моди» (Sleeping Beauties: Reawakening Fashion). За задумом, вона має розкрити поняття відродження та оновлення. Виставка «Сплячі красуні: Пробудження моди» відкриється у музеї Метрополітен 10 травня і триватиме до 2 вересня 2024 року. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: The Metropolitan Museum of Art

Читайте також: MET GALA 2023: ХТО ІЗ ЗІРОК ВИТРИМАВ ДРЕСКОД

Статьи по теме