UA
RU

Український фільм «Пригоди S Миколая» покажуть на Netflix

Редагувати переклад

Українську святкову комедію «Пригоди S Миколая» покажуть на стрімінговій платформі Netflix. Фільм буде доступний з січня 2024 року.

Український фільм «Пригоди S Миколая» покажуть на Netflix-Фото 1

Український фільм «Пригоди S Миколая» покажуть на стрімінговій платформі Netflix. Він буде доступний з січня 2024 року. Стрічка режисера Семена Горова «Пригоди S Миколая» — це святкова комедія для всієї родини. Фільм розповідає про пригоди хлопчика Артема та його сестри у карпатському селі напередодні Дня Святого Миколая.

«Українські Карпати. До другокласника Артема напередодні Дня Святого Миколая несподівано з’являється сам Миколай. Насправді це злодій у костюмі чарівника. Хлопчику разом з сестрою-підлітком і місцевою дітворою доведеться проявити справжню сміливість, згуртованість і винахідливість, аби перемогти злодія і врятувати справжнього Супер Миколая», — розповідають про фільм його творці. 

Також напередодні новорічних свят на Netflix з’явиться українська історична драма «Щедрик». Фільм режисерки Олесі Моргунець-Ісаєнко — це сімейне кіно. В основі сюжету лежить історія трьох родин: українців, поляків і євреїв. Дія відбувається під час Другої світової війни. Стрічка «Щедрик» буде доступна з 13 грудня. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Big Hand Films

Читайте також: УКРАЇНСЬКИЙ МУЛЬТФІЛЬМ «МАВКА. ЛІСОВА ПІСНЯ» ПОКАЖУТЬ НА NETFLIX

Статьи по теме