#bookshelfy: Любомир Левицький, режисер

Судячи з фільмографії українського режисера Любомира Левицького, він вміє та любить розважитись. На його рахунку «Штольня», «Ломбард», #SelfieParty і «Скажене весілля-3», яке от-от вийде в прокат. Та між тим, до кола інтересів Любомира входять й книги. Про найулюбленіші він розповів Marie Claire.

Любомир Левицкий

Так я люблю читати книги але нажаль останнім часом більше пишу ніж читаю (усміхається). Працюю паралельно над декількома кіносценаріями та редакціями. Але намагаюсь читати те що давно хотів чи те що мені потрібне для роботи і розвитку.

Читати – це необхідність. Це як лити воду в сухий грунт (усміхається). Постійно мало. Думаю це наче постійно відчувати голод. Саме про це було придумане прислів’я «Художник має бути голодним» Автор мав на увазі творчий голод. А от матеріально та фізично художник якраз має бути ОК.

 

книжкова поличка

Читайте також: ЧОЛОВІК ГОВОРИТЬ: ДМИТРО ЗЕЗЮЛІН, ЛІДЕР ГУРТУ «LATEXFAUNA»

Головна книжка на полиці. Найголовніша книга в моєму житті була і залишається це – Біблія. Це дуже сильна та зовсім не буквальна книга наповнена філософії та практичних порад як досягати успіху. Головне правильно навчитись її читати. Особливо люблю «Книгу царя Соломона».

Книга «для дорослих», що була найулюбленішою в дитинстві. Моя мама працювала акушеркою і половину полок вдома були пов’язані з анатомією,акушерством ітд… Мої друзі платили мені дуже дорого (конфети та різні іграшки) за те що б я виносив з дому ті книги (усміхається). Але улюблена книга була художня книга – «Щелепи», за якою був знятий однойменний фільм Стівена Спілберга.

Сама «дивна» книга на поличці – «Кради як митець» Остін Клеон.

книжная полка

Книга, яку прочитав вже 10 разів і, не факт, що ще 10 разів не перечитаю. «Моє життя та робота» Генрі Форд.

Книга для «читця / чтиці за викликом». (В фільмі «Чтиця» актриса Міу-Міу грає «чтицю за викликом». Якби у вас була можливість скористуватися схожою послугою. Кого б ви викликали і що попросили почитати?) Покликав би Тома Круза прочитати книгу «Джек Річер».

Книга, яку хотів б додати на поличку. «Метод Вовка» Джордана Белфорта .

Фото надані прес-службою.

Читайте також: ЕКСКЛЮЗИВ: ІНТЕРВ’Ю АНДРІЯ ХЛИВНЮКА В ДЕНЬ ПРЕМ’ЄРИ ВІДЕО «ЖАЛЬ»

Понравилась статья? Оцените:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...
Статьи по теме
Читайте также