UA
RU

3 причини уповільнення метаболізму

Редагувати переклад
Заняття у тренажерному залі до сьомого поту та дієти, здавалося б, гарантують успіх, але не все так просто.

3 причини уповільнення метаболізму-Фото 1

У довгостроковій перспективі такі серйозні експерименти з організмом можуть негативно позначитися на метаболізмі. Дієтологи запевняють, що в Мережі поширюється багато дезінформації про обмін речовин і про те, як підготувати тіло до тривалої втрати ваги. Фітнес та дієти працюють лише деякий час, а результати є лише короткостроковими. У такому темпі ви ніколи не зможете досягти цієї мети, яку підставили перед собою. Тому пропонуємо забути «великі істини» і змінити свій спосіб життя всього в трьох напрямках, які спричинять тривалі наслідки.

Ви п'єте мало води

Більшість людей навіть не здогадується, що їхній організм зневоднений. Середньостатистична доросла людина має випивати близько двох літрів на день. Для того, щоб не забувати про це, просто звикніть до такого графіка: 1 склянка відразу після пробудження, 1 - об 11 годині, 1 - о годині дня, 1 - о 15:00, 1 - о 17:00, що залишилося, постарайтеся розподілити до 22:00.

Читайте також: Заморські друзі: 5 незвичайних круп, корисних для здоров'я

3 причини уповільнення метаболізму-Фото 2

Ви їсте «запальні» продукти

Якщо відразу після їди ви відчуваєте здуття, отже, організм дає вам сигнал. Перестаньте підраховувати калорії, натомість вивчіть реакцію організму на ту чи іншу їжу. Дієтологи рекомендують «протизапальні» продукти, які необхідні для функціонування метаболізму. «Запальні» продукти підвищують рівень кортизолу та викликають гормональний дисбаланс, що порушує роботу щитовидної залози. До речі, помідори, шпинат, мигдаль і полуниця є протизапальними.

Читайте також: По поличках: Головні типи дієт та їх суть

3 причини уповільнення метаболізму-Фото 3

Ви перестараєтеся в тренажерному залі

Занадто інтенсивні тренування можуть впливати на гормони (такі як кортизол, естроген і тестостерон), які уповільнюють роботу щитовидної залози. Оскільки саме ця залоза є чільною у процесі обміну речовин, збої у її роботі призводять до збоїв метаболізму.

Статті на тему