Спецпроекты now:

Паліндром випустив кліп на пісню «Брюховичі 97»Паліндром випустив кліп на пісню «Брюховичі 97»Паліндром випустив кліп на пісню «Брюховичі 97»Паліндром випустив кліп на пісню «Брюховичі 97»Паліндром випустив кліп на пісню «Брюховичі 97»
Шоу-бизнес, Селебрити

Паліндром випустив кліп на пісню «Брюховичі 97»

Репер Паліндром випустив кліп на головний бенгер з альбому "Стіни мають вуха”. Мова йде про пісню "Брюховичі 97".

У сюжеті пісні описується спогад із дитинства Степана — поїздки на старому опелі з бабцею і татом через ліс до Брюхович, маленького курортного пригорода Львова. Спогад він датує приблизно 1997-мим роком, і посилює його зворушливим фото з бабусею, яке зроблене приблизно у той самий період в золотому брюховицькому лісі. «Мені плечі гріє бабине літо…»

Читайте також: N̶oNewName: репер Паліндром про сольну кар’єру та стереотипи

У історії кліпу, яку Степан Бурбан документував спільно з оператором Богданом Кошиком, час ніби повертає музиканта у ті безтурботні часи дитинства.

«Через понад 20 років вирішили проїхатись з татом в Брюховичі, поїсти чебуреків і пригадати, як воно було колись, в ’97-му…»,

— описує Степан свій настрій у відео.

Єдину роль, окрім Степана, в кліпі зіграв його батько, Петро Бурбан. Він тут є водієм канонічної Волги, яку знімальна команда кліпу шукала по всьому Львові. Такою була перша машина Степанового тата, і в цьому він вбачає певний символізм.

Він їздить на ровері серед парку, співає в барі, безтурботно їде на машині з татом, але бабці поруч вже нема. Кліп заливається західним сонцем та сповнений фактично втраченою естетикою, якою просякнутий альбом Паліндрома і його кліпи.

  • осень 2020
  • кино
  • MC Brand Influencers x Vichy
Понравилась статья? Оцените:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...