UA
  RU

  Ностальгія, спогади про дитинство і любов до рідної землі: колекція JUL x Ukrainian Folks

  Редагувати переклад
  Літня колекція JUL – тепла і чесна. Вона – про літо за містом, польові квіти, ще не випалену літнім сонцем свіжу зелень, роботу на городі, перемазані ґрунтом руки й ноги. Про дитинство у бабусі в українському селі, найтепліші заходи сонця і вечірню втому, стиглі вишні й найкращі у світі запахи: скошеної трави, сіна, старого дерева, землі після дощу і буйного зеленого листя. 
      
  JUL 6

  Добра ностальгія, спогади про дитинство і любов до рідної землі відбиваються у самих речах, невагомих, яскравих і дещо наївних. Колекція майорить сяйливими принтами і кольорами – молочним, чорним, блакитним, як безхмарне небо, рожевим, як заквітчані поля, жовтим, як колосся пшениці і помаранчевим, як палюче сонце.


  Акцентом літньої колекції стала оновлена модель майки-бестселера JUL, цього разу виконана в різних кольорах із невеликою вишитою квіткою, символом миру і життя, а також посиланням на пахучі українські сади. Окремої уваги заслуговує велика секція виробів із льону, головного матеріалу колекції і найкомфортнішої для літньої спеки тканини. Вона представлена сукнями із довгими рукавами і комплектами у різних варіаціях: сорочки із шортами, короткі топи з рукавами та без зі спідницею на зав’язках чи на резинці, сорочки та штани із жатого льону. 

  JUL


  JUL 1

  JUL 12

  JUL 3


  JUL 9

  Всередині нової колекції JUL багато суконь. Тут і лляні плаття із довгими рукавами – одне у стриманому чорному кольорі, інше – яскравого кольору фуксії; і звичні для бренду заквітчані грайливі сукні різної довжини і фасонів, прикрашені оборками, комірцями і зав’язками. До традиційної трикотажної секції окрім базових майок цього разу увійшла смугаста лимонна сукня зі спущеними плечима і в’язані ліфи у трьох кольорах, а верхній одяг представлений об’ємним бежевим плащем-дощовиком і стьобаною жилеткою. 

  JUL 8  JUL 5

  JUL 7


  Кампейн літньої колекції JUL знятий у рідному селі Насті Івченко (піарниці і авторки ідеї колаборації JUL x Ukrainian Folks), де все життя мешкає її бабуся і яке сама Настя асоціює із безтурботним дитинством. 

  Частину коштів із продажу кожної речі JUL передає на підтримку ЗСУ через фонд «Повернись живим».

  Фото надала пресслужба


  Читайте також: COLORS OF SUMMER: НОВИЙ ЛІТНІЙ ДРОП БРЕНДУ O.TAJE

  Статьи по теме