UA
RU

Луна презентує нову пісню та запрошує на благодійний концерт

Редагувати переклад
Співачка Луна презентує нову пісню «Сльози ллють дівчата». Сингл «Сльози ллють дівчата» — це ніжна жіноча танцювальна балада, в якій співачка вперше міксує свій фірмовий «сумний денс» та українську мову. 

Луна презентує нову пісню та запрошує на благодійний концерт-Фото 1
 

Це історія, що може бути знайома кожній дівчині з різних сторін: ти закохана і це взаємно, що не залишається часу на інших людей, або ти закохуєшся не в того хлопця, а потім із подругами оплакуєш цю любов. Співачка будує свою історію на двох фольклорних та міфологічних образах – річки та верби. Над рікою ллють сльози дівчата, що закохані невзаємно, а під вербою співають пісні ті, хто знайшов своє справжнє кохання та щасливий у своїй любові.

Луна презентує нову пісню та запрошує на благодійний концерт-Фото 2

«Під час війни стосунки набувають ще більшої цінності, а самотні люди ще більше прагнуть знайти своє кохання. Також кожен день ніби перевірка на «міцність», що «оголює» людські душі один перед одним. Тож цінуйте, в першу чергу, своє життя, поважайте СЕБЕ, любіть СЕБЕ, а вже потім закохуєтеся та кохайте, і нехай це буде справжнє диво», – говорить співачка.

Луна презентує нову пісню та запрошує на благодійний концерт-Фото 3

10 грудня відбудеться благодійний концерт співачки. Гроші від квитків підуть на потреби України, а для військових вхід на подію – безкоштовний.

Читайте також: «МУЗИЧНИЙ ПРОГНОЗ». ПРО СУЧАСНУ ТА ЯКІСНУ УКРАЇНСЬКУ МУЗИКУ. 

Статьи по теме