Спецпроекты now:

Pianoboй презентував кліп на пісню «Якщо хочеш Новий рік»Pianoboй презентував кліп на пісню «Якщо хочеш Новий рік»Pianoboй презентував кліп на пісню «Якщо хочеш Новий рік»Pianoboй презентував кліп на пісню «Якщо хочеш Новий рік»Pianoboй презентував кліп на пісню «Якщо хочеш Новий рік»Pianoboй презентував кліп на пісню «Якщо хочеш Новий рік»
Стиль Жизни

Pianoboй презентував кліп на пісню «Якщо хочеш Новий рік»

Ця пісня може потіснити в новорічних плейлистах ABBA і Джорджа Майкла!

Новий рік — це як тімбілдінг для корпорацій, тільки в ньому беруть участь твої родичі та друзі. Всі кудись біжать, пруть якісь сумки, скуповують презенти та ікру, стоять в чергах за шампанським, паралельно намагаючись вирішувати справи по роботі. Це маркетинговий марафон з перешкодами завдовжки два тижні та з фінішем під бой курантів й втомлене обличчя президента.

Як будь-який тімбілдінг, цей марафон має своє плюси та мінуси. Мінус в тому, що ви неминуче потрапляєте в неприємності та факапи, тому ще це гра на швидкість та нерви на межі. Під поїзд наших емоційних зривів потрапляють найдорожчі. Але плюс в тому, що новорічні свята дають нам трошки часу на те, щоб видихнути та зрозуміти — у перегонах за успіхом та перемогами ми втрачаємо своїх близьких людей. Тому найсолодкі обійми та найдушевні розмови бувають після напорозумінь та сварок, в яких ви врешті решт ПОЧУЛИ один одного.

Автор пісні Дмитро Шуров:

Секрет щастя в тому, щоб поєднувати чорні та білі клавіші вашого життя в гармонійну мелодію одному вам зрозумілим чином. А пісню можна прикладати до душевних ран! Бажаю всім бути почутими, та бути в ресурсі для вирішення конфліктів, які є невід’ємною частиною буття. Бо ми всі — однієї крові.

Дивіться новорічний кліп на новий трек: 

  • FASHION STORY: ТРЕНДЫ ЛЕТА 2020
  • MC Brand Influencers x Vichy
  • закохані в природу
  • путешествия
  • новый номер
  • MC ShopМетки: Pianoбой

Понравилась статья? Оцените:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...