Pianoboй презентував кліп на пісню «Якщо хочеш Новий рік»

Ця пісня може потіснити в новорічних плейлистах ABBA і Джорджа Майкла!

Pianoboй презентував кліп на пісню «Якщо хочеш Новий рік»-Фото 1

Новий рік — це як тімбілдінг для корпорацій, тільки в ньому беруть участь твої родичі та друзі. Всі кудись біжать, пруть якісь сумки, скуповують презенти та ікру, стоять в чергах за шампанським, паралельно намагаючись вирішувати справи по роботі. Це маркетинговий марафон з перешкодами завдовжки два тижні та з фінішем під бой курантів й втомлене обличчя президента.

Як будь-який тімбілдінг, цей марафон має своє плюси та мінуси. Мінус в тому, що ви неминуче потрапляєте в неприємності та факапи, тому ще це гра на швидкість та нерви на межі. Під поїзд наших емоційних зривів потрапляють найдорожчі. Але плюс в тому, що новорічні свята дають нам трошки часу на те, щоб видихнути та зрозуміти — у перегонах за успіхом та перемогами ми втрачаємо своїх близьких людей. Тому найсолодкі обійми та найдушевні розмови бувають після напорозумінь та сварок, в яких ви врешті решт ПОЧУЛИ один одного.

Автор пісні Дмитро Шуров:

Секрет щастя в тому, щоб поєднувати чорні та білі клавіші вашого життя в гармонійну мелодію одному вам зрозумілим чином. А пісню можна прикладати до душевних ран! Бажаю всім бути почутими, та бути в ресурсі для вирішення конфліктів, які є невід’ємною частиною буття. Бо ми всі — однієї крові.

Дивіться новорічний кліп на новий трек: 

Понравилась статья? Оцените:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...
Статьи по теме
Читайте также