Small Talk: Люсія Бондар, медіаменеджерка і видавчиня, авторка ILLUSTRATION in Ukraine

Люсія Бондар – досвідчена медіаменеджерка і видавчиня, засновниця та керівниця видавництва CP PUBLISHING, авторка серії книжок про дизайн, інтер’єр, арт. Розказала про арт та свою симпатію до українських ілюстраторів.

Люсія ілюстратори

Як виникла ідея створити цю книгу?

Ідея створити книгу ILLUSTRATION in Ukraine виникла після того, як я побачила в соцмережах інформацію про клуб українських ілюстраторів PICTORIC. Мене зацікавила їх діяльність, ми познайомились, приємно поспілкувались і вирішили створити цю книгу!

Коли ви вперше відкрили для себе українських ілюстраторів?

До знайомства з PICTORIC я бачила роботи українських ілюстраторів на різних виставках, звертала увагу на їх учать у соціальних проєктах.

українські ілюстратори 6

українські ілюстратори 4

українські ілюстратори 7

Які з подій, проєктів українських ілюстраторів ви вважаєте справжнім проривом?

PICTORIC організовують дуже багато виставок та інших івентів, в тому числі міжнародних, для популяризації української ілюстрації та візуального мистецтва загалом. Вважаю, що всі їхні проєкти дуже цікаві та важливі.

Справжній прорив для мене — це, звичайно, наша книга. Роботи, представлені у виданні, найкращим чином відображають внутрішній світ та талант кожного художника. Це зріз робіт, які формують обличчя української ілюстрації сьогодні.

Особисто я дуже захоплююсь українськими сучасними ілюстраторами. Маю календар від Марічки Рубан та колаж від Анни Lee. Чиї роботи прикрашають ваш дім, робоче місце?

Мій дім та офіс прикрашає наразі як раз книга ILLUSTRATION in Ukraine, де зібрані роботи 30 художників. Кожен із них — зі своїм внутрішнім світом, індивідуальністю та баченням навколишнього світу.

Фото надала пресслужба

Читайте також: Sustainability Guide: 10 правил как питаться осознанно и чувствовать себя хорошо

Статьи по теме