Денім, що рятує від спеки: український бренд джинсового одягу minnim презентує літній дроп

Цього найспекотнішого літа український бренд minnim презентує новий дроп, створений для тих, хто не хоче розлучатися з улюбленими джинсовими речами, навіть коли за вікном +33.

Денім, що рятує від спеки: український бренд джинсового одягу minnim презентує літній дроп-Фото 1
Денім, що рятує від спеки: український бренд джинсового одягу minnim презентує літній дроп-Фото 2

Нові фасони, білий денім, правильна довжина — айтеми обіцяють стати новою базою влітку 2024 року та залишатимуться актуальними ще не один сезон. Особливість бренду: створювати timeless речі, які водночас виглядають трендово прямо зараз. Цього разу minnim зробили ставку на шорти-бермуди — безумовний хіт сезону.

Денім, що рятує від спеки: український бренд джинсового одягу minnim презентує літній дроп-Фото 3

Денім, що рятує від спеки: український бренд джинсового одягу minnim презентує літній дроп-Фото 4

Жіночі шорти представлені в трьох ключових відтінках: білосніжний, світло-блакитний та графітовий. Окрім того, до дропу увійшли оновлені чоловічі шорти прямого крою: світло-блакитні, глибокий синій та темно-сірий.

Широкі джинси влітку 2024 року — основа джинсового гардероба. Minnim пропонує свої моделі-бестселери в новому білому кольорі: це мішкуваті джинси з низькою талією та палаццо з необробленим краєм штанин.

Денім, що рятує від спеки: український бренд джинсового одягу minnim презентує літній дроп-Фото 5

Поєднавши класику деніму з актуальними фасонами, бренд продовжує свою філософію покращення життя через свідоме споживання. Minnim закликає обирати якісні речі, які слугуватимуть довго, даруватимуть комфорт і настрій та стануть класною основою для everyday fashion. Літній дроп бренду про речі, які будуть фоном для вашого літа, а не ви — фоном для них.

Читайте також: SUSTAINABILITY TALK: УКРАЇНСЬКИЙ СВІДОМИЙ БРЕНД ОДЯГУ FICHI

Новий літній дроп minnim вже доступний на сайті бренду.

Денім, що рятує від спеки: український бренд джинсового одягу minnim презентує літній дроп-Фото 6

minnim – це український монобренд джинсового одягу, що розвиває культуру свідомого споживання. Для них свідоме споживання — це про покращення життя у глобальному сенсі. Бренд турбуємось не лише про планету в цілому, а й про кожного покупця зокрема. 

Вироби minnim — це про якісний денім, щільністю 14 унцій, та особливу технологію обробки Stone washed. Бренд використову органічну бавовну та виготовляємо всі вироби в Україні.

Статьи по теме