UA
  RU

  Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list

  Напевно, в кожного є свій віш-ліст, до якого періодично щось додається. Редакція Marie Claire не стала виключенням і в кожної з нас є свої таємні чи не дуже побажання. Тому ми вирішили ділитися своїми знахідками, адже іноді так не вистачає конкретного списку подарунків чи рекомендацій, якщо хочеться зробити собі  чи комусь приємно. Тому ми будемо кожного тижня розповідати про “скарби”, які знайшли на просторах Інтернету та в соціальних мережах.

  Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 1

  Катерина Лагутіна, керівник бренду Marie Claire в Україні, керівник проекту з впровадження стратегії сталого розвитку Burda media Ukraine

  Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 2

   

  Моя знахідка цього тижня — парфуми TRIP: TYCH.

  Ще з юності мама привчила мене до гарних парфумів та їх важливості у образі. Коли я побачила київський бренд TRIP: TYCH зачарувалася, адже це прекрасне поєднання візуального та концептуального. Парфуми створюються лімітованими випусками, творці проти тиражування продуктів бренду і мене це дійсно захоплює. Нестандартні аромати, які знайомі кожній українській дівчині з дитинства – полин, мак та чорнобривці, дуже рідко зустрічаються у світовій парфумерії, не кажучи про інді-виробників. Аплодую творцям!

  Мій фаворит — твердий парфум у вигляді прикраси, виглядає елегантно та надсучасно.

  Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 3

  Ірина Татаренко, шеф-редактор журналу і сайту “Marie Claire”

  Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 4

  Люблю сучасне українське кіно. І редакція знає, що я вже кілька місяців полюю на саундтреки фільму «Стоп-Земля». И нарешті АртхаусТрафік здав всі явки та паролі, виклавши саундтреки українських музикантів на Soundcloud. Enjoy!

  Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 5

  Анна Вакуленко, fashion-редакторка сайту «Marie Claire»

  Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 6

  Мене важко чимось здивувати. Особливо іменитим брендам, які, як останнім часом все частіше здається, повільно, але невпинно затухають. Проте, культовому Lanvin таки вдалося приголомшити. Не те, що б вони мали на меті вразити пересичених fashion-індустрією критиків. Швидше створити найінстаграмнішу сумку 2022 року. Як свого часу неймовірно популярною стали мікроаксесуари від Jacquemes, так тепер вперед вирвалася мініатюрна Cat Bag, яка вже встигла «засвітитися» в серіалі «І просто так». Можливо, в мені говорить наївна дитина, але ця хобо-красуня міцно оселилася у моєму серці.

  Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 7

  Поліна Береза, редактор сайту «Marie Claire»

  Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 8

  Коли я бачу будь-який грузинський бренд, моє серце починає калатати частіше. Мені дуже близька їх естетика, філософія та свій унікальний погляд на одяг та аксесуари. Поки я не визначила для себе бренда-фаворита, адже всі вони прекрасні. Наразі зупинилась на сторінці Paragraph.Store, де насолоджуюсь оригінальними аксесуарами та взуттям, котре хочеться скупити все.

  Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 9

  Ліза Приходько, фотографиня Marie Claire

  Знахідки тижня: що редакція Marie Claire додала до свого wish-list-Фото 10

  Новий проект концепт спейсу apt.13 — The Art of Second Chance.

  Я ніколи не любила шуби, але останнім часом почала звертати на них увагу (але звісно тільки у вінтажних магазинах або барахолках). Та Apartment 13 взяли ці шуби і перетворили їх на унікальні. Додавши красиву тканину, нову фурнітуру, турботу про тварин та навколишнє середовище. Вже дуже хочу приміряти, адже кожна шуба існує тільки в одному екземплярі.

  Статьи по теме